ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

З відкриттям у м. Лозова 1 червня 1991 року філії Харківського училища культури (нині ОКЗ «Лозівський вищий коледж мистецтв») розпочалась і нова культурна епоха на Лозівщині.

Навчання здійснюється за спеціальністю «Народна художня творчість» за трьома спеціальностями: «Народне пісенне мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти)» та «Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти)».

Біля витоків хорового відділу у 1991 році стояли викладачі – В.І.Чурилов, Г. Я. Савенко, Н. В. Марченко, О. В. Чесноков, Т. Ю. Кагадей, які формували і організовували відділ.

Циклову комісію народних інструментів з дня її започаткування в училищі в 1991 році очолював В. П. Івченко, викладачі Конько В. К.,  В. І. Марченко, С. П. Сидоренко, О. В. Тарасов, Мосєєв А. В., О. В. Радиш.

Першими викладачами циклової комісії духових інструментів були: В.М. Каменєв і Ю.І. Хандогін – викладачі класу дерев’яних духових інструментів, Й. І. Блінчук – викладач класу мідних духових інструментів.

Перші творчі колективи: студентський хор «Сузір’я», оркестр народних інструментів, оркестр духових інструментів, які народились разом з навчальним закладом, стали учасниками святкових заходів, мистецьких та концертних програм. Це була ціла творча майстерня з підготовки не тільки професійних кадрів культурної галузі, але і артистів. Студентські колективи знали і любили в місті, колективи запрошували на професійні свята підприємства. Поступово формувався репертуар, проводились репетиції.

Спочатку проводились академічні та звітні концерти відділів у навчальному закладі, а вже через рік навчання хор «Сузір’я» взяв участь у міському святковому концерті на честь Дня Перемоги 9 Травня 1992 року.

Пройшло майже 30 років… багато рукописних нот, сценаріїв, програм просто не залишилось.

І дуже приємно, що про історію коледжу подбав колишній викладач Віктор Павлович Івченко, нині ветеран праці, який приніс до коледжу одні з найперших концертних програм, серед яких і сама перша. Так, та сама програма виступу хору на День Перемоги на площі рідного міста.

 

5

6

Та програми інших перших заходів

1

2

3

4