ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

17 жовтня 2019 року в центрі молоді студенти коледжу зустрічались з представниками АСЕТ у Лозівському Центрі молоді і взяли участь у тренінгах «Як не стати жертвою секстінгу» та «Булінгу – ні!». Прослухали лекцю, переглянули відеоматеріали, отримали поради «кіборг-безпеки».

АСЕТ – Всеукраїнська благодійна організація в Україні, працює у сферах: охорони здоров’я, освіти, сім'ї, спорту, дітей та молоді, тісно співпрацюючи з НУО та державними органами влади, здійснює інформаційну та фінансову допомогу своїм набувачам та клієнтами у 100 містах України. 

АСЕТ проводить ряд навчальних семінарів, тренінгів, профілактичних лекцій, соціальних-інформаційних кампаній, проводить активну діяльність в організації інтерактивних клубів для дітей та молоді шкільного та студентського віку, організації груп взаємопідтримки для ВІЛ-інфікованих людей, а також є організатором ряду спортивних змагань та турнірів, культурних заходів та акцій до знаменних державних та міжнародних дат. Надає адресну допомогу у лікуванні хворих. Основною метою є популяризація здорового способу життя серед дітей та молоді.