ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

23 жовтня 2019 р. у спортзалі коледжу проводився спортивний захід серед юнаків ОКЗ « Лозівський вищій коледж мистецтв» - «Найсильніший».

Ініціатором і засновником спортивно заходу серед студентів   «Найсильніший» є адміністрація закладу та викладач фізичної культури Висоцька О. Л. Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямків діяльності коледжу – відродження національних традицій, утвердження здорового способу життя.

Основна мета Заходу – виховання студентів на гуманістичних цінностях українського народу – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства; формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх  до активних занять фізичною культурою та спортом, підготовка до високопродуктивної праці.

Учасники змагань – студенти-юнаки різної вікової категорії, які заявили про свою участь  у змаганнях. Всього взяло участь 13 юнаків коледжу.

До Програми спортивно заходу увійшли такі види змагань:

1.Човниковий біг – переможець Терещенко Павло.

2.Підтягування (кількість разів за 30 сек.) – переможець Дуб Віталій.

3.Піднімання гирі вагою 8 кг. (кількість разів за 1 хв.) – перемогу розділили Петрухненко Данило та Дуб Віталій

4.Згинання та розгинання рук в упорі лежачі (кількість разів за 30 сек.) – переможець Дуб Віталій.

5.Стрибок у довжину з місця – переможець Петрухненко Данило.

За підсумками змагань в особистому заліку вітаємо переможців:

Перше місце – студент 1 курсу Дуб Віталій!

Друге місце – студент 4 курсу Петрухненко Данило!

Третє місце – студент 4 курсу Терещенко Павло!

А поки підводились підсумки заходу, учасники зіграли товариський матч з баскетболу.

Щиро дякуємо за організацію та проведення Головному судді – викладачу фізичної культури – Висоцькій Олені Леонідівні!

 

 

 

 

Захід відбувається в друге. Пропонуємо фотозвіт за жовтень 2018 року.