ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Цікавий семінар з класичного і естрадного вокалу відбувся 29 жовтня 2019 року в Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва. Вокальні колективи займають значне місце в концертній практиці та культурно-мистецькому просторі Харківської області.

Виховання дітей на вокальних традиціях є одним з найважливіших засобів морального і естетичного виховання нового покоління. Робота з творчим колективом, зокрема вокальним ансамблем, ґрунтується на досягненнях багатьох наук, від музикознавства до психології. Як організувати роботу ансамблю, як ефективно взаємодіяти з однолітками і бути технічно досконалим, як презентувати себе публіці та відповідати критеріям конкурентної спроможності – на ці та інші питання були дані відповіді на зустрічі.

Учасники отримали унікальну можливість відвідати творчу зустріч і почути персональні поради від старшого викладача кафедри естрадного співу Харківської державної академії культури, фіналіста телевізійної шоу-програми «Голос країни» Артема Верещака. Спілкування з виконавцем, який брав участь у багатьох всеукраїнських і зарубіжних конкурсах, вже саме по собі є безцінним досвідом для будь-якого вокаліста.

Майстер-клас Артема Верещака «Особливості та вокально – технічні характеристики класичного та естрадного співу» – це своєрідна презентація комплексу теоретичних знань і практичних вправ з методології викладання техніки вокалу; під час нього увага була приділена професійним вокальним прийомам, особливостям звукоформування, власному досвіду і бажанню поділитися своєю майстерністю.

Секрети формування іміджу естрадного співака розкрила Валентина Захарова, старший викладач кафедри естрадного співу Харківської державної академії культури. Уміння вокаліста вільно почуватися на сцені та його зовнішній вигляд, художній образ часом визначає успіх виступу. Учасники цього практичного тренінгу засвоїли спеціальні вправи, дізналися про акторські прийоми, навчилися відчувати себе розкуто, вільно пересуватися по сцені, дізналися принципи з'єднання процесу співочої фонації і емоційної, сценічної достовірності, смислової точності і пластичної виразності, а також основні аспекти при створенні сценічного стилю.

 

Інтерактивні заняття були наповнені необхідними знаннями з фізіології та художньої складової вокальної майстерності, а також основами цікавих технік. Учасники семінару висловили подяку організаторам за можливість обмінятися досвідом, поповнити свої знання в невимушеній дружній атмосфері.

Викладачі Циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін взяли участь в Обласному семінарі.

 

Приємно було на семінарі зустріти колег – випускників коледжу різних років, що працюють керівниками вокальних колективів у закладах культури області.