КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

ЗВІТ

директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЛОЗІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

про проведену роботу у четвертому кварталі 2020 року

Протягом жовтня-грудня 2020 року була проведена така робота:

У коледжі з 20 жовтня 2020 року по 15 листопада було запроваджено дистанційну форму роботи відповідно до Положення про дистанційне навчання в КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ЛОЗІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, а з 16 листопада по 05 грудня 2020 року освітній процес проводився із використанням змішаної форми навчання. Під час дистанційного навчання лекції, консультації, семінари, практичні заняття педпрацівники проводили зі студентами дистанційно у синхронному або асинхронному режимі відповідно до навчального плану та розкладу занять, використовуючи різноманітні інтернет-платформи, освітні інтернет-портали, соціальні мережі, месенджери, електронну пошту.

Робота всіх структурних підрозділів коледжу протягом четвертого кварталу 2020 року організована із дотриманням протиепідемічних заходів та із застосуванням засобів індивідуального і колективного захисту.

Протягом четвертого кварталу у коледжі була проведена така робота:

Студенти  циклової комісії народної хореографії взяли участь у Міжнародному танцювальному інтернет-конкурсі «Танець.NET» (організатор – фестиваль народного танцю «Гопак Фест»), який відбувався з 20 листопада по 20 грудня 2020 року.

23 жовтня 2020 року була організована виставка творчих робіт студентів відділення декоративно-прикладного мистецтва на тему «Японія очима дітей» в Юнацькій бібліотеці м. Лозова.

З жовтня по грудень 2020 року у Краєзнавчому музеї  м. Лозова  була організована виставка робіт викладачів і студентів циклової комісії декоративно-прикладного мистецтва, яка присвячена Всеукраїнському Дню художника.

Студенти ЦК декоративно-прикладного мистецтва брали участь у V Всеукраїнському конкурсі декоративно-прикладного мистецтва «Барви Сумщини», Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Зоряний тріумф» в номінації «Народні майстри» (диплом лауреата І ступеня) та дистанційному міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «ОСТРІВ ЗЛАГОДИ» в номінації «Народні майстри» (диплом І ступеня).

Викладачі декоративно-прикладного мистецтва брали участь у  Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Зоряний тріумф» у номінації «Народні майстри» (диплом лауреата І ступеня), Всеукраїнському конкурсі мистецтв «В житті потрібно мріяти» в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» (диплом І ступеня) та дистанційному міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «ОСТРІВ ЗЛАГОДИ» в номінації «Народні майстри» (3 дипломи І ступеня).

Протягом жовтня-листопада 2020 року на сайті «На Урок» проходила Всеукраїнська  дистанційна олімпіаді «На урок Осінь-2020».  Студенти КЗ «ЛВФКМ» ХОР брали участь в інтернет-олімпіадах з  різних дисциплін, а саме: «Громадянська освіта», «Англійська мова», «Інформатика», «Правознавство», «Математика», «Біологія», «Хімія», «Зарубіжна література» та «Українська мова».

Диплом І ступеня здобули  8 студентів, диплом ІІ ступеня – 14 студентів, диплом ІІІ ступеня – 19 студентів.

Всього в інтернет-олімпіаді «На урок» брало участь 104 студенти.

Протягом вересня-жовтня 2020 року 33 студенти КЗ «ЛФВКМ» ХОР  взяли участь у  Всеукраїнській  дистанційній олімпіаді з української мови від проекту «Всеосвіта» - «Всеосвіта Осінь-2020».  У підсумку отримали 1 диплом  І ступеня та здобули одне ІІІ місце.

6 грудня 2020 року підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу до Дня української писемності та мови «Слово до слова» від проекту  «На урок». 31 студент взяв участь у цьому заході.   

Диплом І ступеня отримали  6 студентів, диплом ІІ ступеня – 6 студентів, диплом ІІІ ступеня – 5 студентів.

У жовтні 2020 року в коледжі пройшли спортивні змагання до Дня захисника України, Дня українського козацтва серед студентів 1-4 курсів з метою виховання студентів на гуманістичних цінностях українського народу – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства: формування навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, підготовка до високопродуктивної праці. Захід підготувала викладач фізичного виховання Висоцька Олена Леонідівна.

26 листопада 2020 року в рамках рекомендацій Міністерства освіти і науки України у коледжі проведено семінар для керівників навчальних груп  головним спеціалістом Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кушнір Анастасією Миколаївною на тему: «Протидія домашньому насиллю. Дії.»

26 листопада 2020 року зі студентами коледжу Кушнір Анастасія Миколаївна провела інтерактивні ігри за темами: «Коло безпеки», «Кібер-булінг», «Безпека від незнайомців», «Насильство в інтернеті», розглянули види насильства. Студенти проявили активність та здивували гостю знаннями в області правознавства.

Рекомендовано до перегляду матеріалами, які було підготовлено та адаптовано у межах проекту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» для профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо запобігання насильства.

У 2020 році День пам’яті жертв голодоморів припадає на 28 листопада. О 16:00 проходила хвилина мовчання, після чого по всій Україні відбулася акція «Запали свічку». Студенти і викладачі також приєдналися до цієї акції пам’яті. Крім того, на сайті закладу викладено рекомендовані для перегляду відеоролики та відеолекція викладача історії Шаповаленка Сергія Вікторовича.

З метою інформування студентської молоді про проблему торгівлі людьми,  та запобігання таким випадкам на сайті коледжу викладено посилання на рекомендовані для перегляду відеоролики відповідної тематики.

1 грудня в коледжі з мешканцями гуртожитку проведено захід на тему: «Профілактичний тренінг для підлітків до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом». Організатор - Центр для підлітків «Компас», БО «ХБФ "Благо"».

Тренери: Камишанська Наталія, Береза Анна.

Під час заходу використовувалися молодіжні інтерактивні платформи Kahoot.com, Free2Ask, Drugstore.org.com.

Режим доступу: https://kahoot.com/.

А також підлітки мали можливість ознайомитися з сучасними методами контрацепції для особистого захисту від ВІЛ інфекції, ІПСШ та незапланованої ранньої вагітності, взяли участь в інтерактивних іграх, отримали відповіді на питання.

03 грудня відбулась зустріч студентів першого курсу з головним спеціалістом Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кушнір Анастасією Миколаївною на тему: «Протидія домашньому насиллю. Дії» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

У рамках навчальної дисципліни «Практика культурно-дозвіллєвої діяльності» студенти коледжу традиційно підготувалися до відкриття ялинки у центрі нашого міста. Якщо карантинні вимоги завадять традиційному святкуванню, то студенти зробили відео-запис заходу та підготували його радіо-версію.

Усі заходи відбувалися із дотриманням карантинних протиепідемічних вимог.

У листопаді розпочалася профорієнтаційна робота серед обдарованої мистецької молоді міста, району та області: виготовлено та розповсюджено агітаційні плакати, облаштовано рекламний банер, на місцевому телебаченні та радіостанції, а також у соціальних мережах  постійно транслюються агітаційні оголошення; розміщення сторінки коледжу на сайті Освіта України.

Протягом четвертого кварталу 2020 року проводились поточні ремонтні роботи приміщень (по коридору на другому поверсі південного крила покладено лінолеум, на другому поверсі північного крила відремонтовано та облаштовано туалет, частково по кабінетам замінено двері та замки.).

У гуртожитку коледжу проводився поточний ремонт меблів. Для гуртожитку придбано пральну машину INDESIT E2SE 2150 W UA, три сушарки для одягу та полиці для душових кімнат. 

У деяких навчальних кабінетах замінено старі столи і стільці на нові меблі.

Для кабінетів математики та іноземної мови придбано чотири стенди з наочністю.

Оновлено іграшки для новорічної ялинки.

Закуплено і встановлено у туалетних кімнатах електричні сушарки для рук.

У танцювальній залі і чотирьох кабінетах встановлено кондиціонери.

У грудні у приміщенні коледжу та на території закладу встановлено засоби відеоспостереження.

Виготовлено оновлений технічний паспорт будівлі коледжу.

Розроблена документація проектно-виконувальних робіт по облаштуванню протипожежної сигналізації у закладі.

На наступний календарний рік укладені договори з усіма комунальними службами.

Відповідно до вимог контракту освітня та фінансово-господарська діяльність коледжу здійснюється з дотриманням вимог чинного законодавства.

Своєчасно і у повному обсязі виконуються нормативно-правові та розпорядчі акти Харківської обласної ради та Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, видані відповідно до чинного законодавства України.

Порушень вимог органів державного нагляду у сфері господарської діяльності, вимог Державної фінансової інспекції не було.

Усі розрахунки з юридичними та фізичними особами проводяться своєчасно. Також своєчасно та у повному обсязі виконуються коледжем зобов’язання перед державним бюджетом, органами Пенсійного фонду України, державними соціальними фондами.

Передбачені законодавством податки, збори та інші обов’язкові платежі сплачуються  коледжем своєчасно та у повному обсязі.

Заборгованості із заробітної плати, по виплаті стипендій, за спожиті послуги з енергопостачання та комунальні послуги немає.

Директор

Людмила ШУГАЄВА