КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

 

Вітаємо переможців ІV Всеукраїнського відкритого дистанційного конкурсу-виставки декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанські візерунки» 2021!

Батик

Аматори та учні

Гран-прі     Войтенко Юлія

001

І місце        Щербак Катерина

002

ІІ місце       Губарєва Аліса

003

ІІІ місце      Ніколаєнко Віктора

004

Студенти та майстри

Гран-прі     Кукленко Алла

005

І місце        Рибальченко Єлизавета

006

Савін Сергій

007

ІІ місце       Чеботарьова Аліна

008

ІІІ місце      Сарженко Олена

009

Витинанка

Аматори та учні

Гран-прі     Китайова Олена

010

І місце        Макарова Єлизавета

011

ІІ місце       Гордецький Руслан

012

ІІІ місце      Стефанишин Ірина

013

Студенти та майстри

Гран-прі     Бідна Світлана

014

І місце        Гаранжа Анна

015

ІІ місце       Губська Наталія

016

ІІІ місце      Шкабара Ольга

017

Декоративна композиція

Аматори та учні

Гран-прі     Сердюк Поліна

018

І місце        Статівка Ольга

019

Сагайдакова Ксенія

020

ІІ місце       Дахно Анастасія

021

Маляров Денис

022

ІІІ місце      Сахно Дарья

023

Студенти та майстри

Гран-прі     Зуєва Наталія

024

Ангелова Валентина

025

І місце        Бойко Ксенія

026

Біла Світлана

027

Парамєєва Олена

028

ІІ місце       Рабік Анна

029

Кушнірчук Марія

030

ІІІ місце      Шепель Любов

031

Декоративний розпис

Аматори та учні

Гран-прі     Самойленко Світлана

032

Чернуха Анна

033

І місце        Горіна Кіріна

 034

ІІ місце       Курченко Анастасія

035

ІІІ місце      Заган Карина

036

Студенти та майстри

Гран-прі     Рула Анна

037

І місце        Міщенко Яна

038

Уткіна Єлізавета

039

ІІ місце       Біла Оксана

040

ІІІ місце      Риженко Євгенія

041

Об’ємно-рельєфна композиція

Аматори та учні

Гран-прі     Рознатовська Валерія

042

І місце        Зибнів Матвій

043

Милий Ростислав

044

ІІ місце       Яценко Марина

045

Покушалова Злата

046

ІІІ місце      Мисюра Вероніка

047

Студенти та майстри

Гран-прі     Іванішин Максим

048

Положинська Клавдія

049

І місце        Білоус Юлія

050

ІІ місце       Тищенко Тетяна

051

Федоляк Інна

052

ІІІ місце      Ференс Ольга

053

Образотворче мистецтво

Аматори та учні

Гран-прі     Теницька Софія

054

Випришкіна Дарина

055

І місце        Щербак Ельвіра

056

ІІ місце       Івасенко Максим

057

ІІІ місце      Сухарєва Анна

058

Студенти та майстри

Гран-прі     Соловська Інна

059

І місце        Пономаренко Єлизавета

060

ІІ місце       Гнилицька Ольга

061

ІІІ місце      AZIZAN AHAMAD TARMIZI

062

Писанкарство

Аматори та учні

Гран-прі     Коваль Анна

063

І місце        Пономаренко Вікторія

064

Студенти та майстри

Гран-прі     Шерстюк Дар‘я

065

І місце        Герасименко Олександра

066

ІІ місце       Ткачук Тамара

067

Плакат

Аматори та учні

Гран-прі     Демченко Юлія

068

І місце        Дикало В'ячеслав

069

ІІ місце       Крилова Катерина

070

ІІІ місце      Гречана Уляна

071

Студенти та майстри

Гран-прі     Xu Kai

072

Yi Liran, Huang He

073

І місце        Paredes Barrera Adan

074

ІІ місце       Jakubowski Dominik

075

ІІІ місце      Káldor Kata

076

Прикраси та аксесуари

Аматори та учні

Гран-прі     Лапченко Анастасія

077

І місце        Прошенко Євгенія

078

Народова Софія

079

ІІ місце       Сологуб Анфіса

080

ІІІ місце      Фендрікова Олександра

081

Студенти та майстри

І місце        Білецька Оксана

082

ІІ місце       Курець Наталія

083

Художній текстиль

Аматори та учні

Гран-прі     Мордовець Марія

084

І місце        Речембей Каріна

085

ІІ місце       Підмогильна Оксана

086

ІІІ місце      Островська Дар‘я

087

Студенти та майстри

Гран-прі     Максюта Ірина

088

Когут Олександра

089

І місце        Дєєва Валентина

090

ІІ місце       Мила Наталія

100

ІІІ місце      Сеник Меланія

092

Художня кераміка

Аматори та учні

Гран-прі     Луцук Леонід

093

І місце        Приходченко Євгенія

094

ІІ місце       Адамчук Ілля

095

ІІІ місце      Гребенюк Анна

096

Студенти та майстри

Гран-прі     Медведєва Юлія

097

І місце        Тетянін Ігор

098

ІІ місце       Подрєзова Олена

099