ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

 

З 28 вересня 2017 року На сайті Верховної Ради України зареєстрована та оприлюднена електронна петиція – «Підтримання Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації)», автор (ініціатор) петиції Галат Д.В.

 Законопроектом пропонується внести зміни до Бюджетного кодексу України, виключивши норму діючої редакції, яка передбачає можливість передачі з 1 січня 2018 року вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, що здійснюють підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнем «молодший спеціаліст», на фінансування до місцевих бюджетів. Нова редакція підпункту «в» пункту 7 частини першої ст.87 Бюджетного кодексу України дозволить чітко визначити, що вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації (коледжі, технікуми), фінансуються саме з коштів Державного бюджету України, до законодавчого врегулювання їх статусу та віднесення до відповідного рівня вищої освіти.

 За одинадцять днів з дати реєстрації було набрано лише половину необхідних підписів, а саме 13 000 голосів.

 Якщо Ви вболіваєте за долю нашого навчального закладу та нашої ланки освіти в цілому, просимо ТЕРМІНОВО!!!!! Вас та всіх членів нашого трудового та студентського колективу, батьків, знайомих, роботодавців активізуватися та підтримати зареєстровану електронну петицію.

 Нагадуємо, щоб петиція досягла результату потрібно 25 тисяч голосів.

 Щоб проголосувати, пройдіть за посиланням: https://itd.rada.gov.ua/ та пройдіть просту процедуру реєстрації персонального кабінету для голосування. При голосуванні будьте уважні - голосування не зараховується автоматично! Після того, як ви натиснули кнопку «підписати» зачекайте - замість неї повинні з'явитися слова «підпис чекає на підтвердження». Тоді треба зайти у поштову скриньку, на яку було зареєстровано кабінет, і там натиснути на посилання «підтвердити підпис петиції». Повертаєтесь на сторінку петиції, і тільки тоді, коли побачите зелену помітку «підпис зараховано», можете вважати, що ваш голос прийнято.

 Шановні колеги та студенти! Не залишайтесь байдужими, дана петиція – це запорука нашого з Вами існування в найближчі роки.