ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

З 04 по 10 грудня в Обласному комунальному закладі «Лозівське училище культури і мистецтв» проведено Всеукраїнський тиждень права

відповідно до плану заходів з проведення в ОКЗ «Лозівське училище культури і мистецтв» у 2017 році Всеукраїнського тижня права, який розроблений на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року №579-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права», розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 02 жовтня 2017 р. № 478 «Про затвердження Плану заходів щодо участі Харківської області у проведенні у 2017 році Всеукраїнського тижня права».

 Нагадаємо, що щорічно, починаючи з 2008 року, в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права відповідно до Указу Президента України від 08.12.2008 р. №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права», що завжди включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

 Загальна декларація прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав усих людей. Декларація була прямим наслідком досвіду Другої світової війни і вперше сформулювала ті права, які повинна мати кожна людина.

 Всеукраїнський тиждень права має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави.

 Тиждень права також спрямований на утвердження в Україні поваги до найвищих цінностей, які охороняються законом.

 Заходи з проведення в ОКЗ «Лозівське училище культури і мистецтв» у 2017році Всеукраїнського тижня права носять, перш за все, правоінформаційний та правовиховний характер та спрямовані на те, щоб кожен студент училища не тільки знав свої права і обов’язки, а й поважав права та свободи інших людей, усвідомлював ступінь важливості дотримання принципу верховенства Права та Закону в державі.

План заходів до Всеукраїнського тижня права:

View the embedded image gallery online at:
http://lvkm.com.ua/328-rights-week-2017#sigProIde375659ab4