ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Проблема наркоманії сьогодні дуже гостра, вживання неповнолітніми, юнаками і дівчатами наркотичних речовин стає небезпечним соціальним явищем. Наркотики руйнують психіку молодих людей, зумовлюють відмову від здорового способу життя, породжують мотиви прийняття хибних рішень. Саме тому, є вкрай важливим зрозуміти, що таке наркотики, щоб краще усвідомлювати шкоду, яка спричинена їх споживанням.

 «Профілактика наркоманії серед молоді» -  такою була тема інформаційної лекції, яка відбулась 05.04.2018 року для учнівської молоді. Зустріч з лікарем - наркологом Даниленко Світланою Володимирівною була проведена за сприяння Лозівського міського центру молоді.

Лікар розповіла студентам про наркозалежність, основні наркотичні речовини, їх дію на організм людини та шляхи профілактики наркозалежності. Розглянули наркоманію в моральному, правовому і медичному аспектах.

Наркоманія - це хвороба, що виникає внаслідок вживання наркотичних речовин та призводить до глибокого руйнування організму і навіть смерті. Якщо наркоман не отримує наркотик тривалий час, у нього з’являються болісні відчуття, які не кожен витримує і може навіть померти. Підлітки вживають наркотики у шість разів частіше, ніж люди інших вікових груп.

View the embedded image gallery online at:
http://lvkm.com.ua/454-prevent-drugs-2018#sigProId52769b3c32

Також лікар зауважила, що наркоманія є джерелом поширення ВІЛ-інфекції. 70% ін’єкційних наркоманів є носіями вірусу імунодифіциту людини!

Світлана Володимирівна закликала учнів, що за будь-яких обставин необхідно відмовитись від спроби «спробувати» наркотичні засоби. Бо навіть перші спроби можуть скінчитися звиканням до цих отруйних речовин. 

Особливу увагу лікар звернула на те, що не потрібно приховувати свою хворобу. Навколо є багато людей, які готові допомогти: батьки, вчителі, лікарі.

 Подібні зустрічі учнів з лікарями приводять до розуміння переваг здорового способу життя, виховують у молоді почуття відповідальності за власне життя і дії, а також життя інших людей.