ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Організація зустрічей студентів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи в училищі, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.

30 квітня у приміщенні актового залу Училища культури і мистецтв відбулася зустріч студентів з представником ювинальної превенції Лозівського відділу поліції Гавриловим Н.О., який провів лекцію "Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх ". Під час лекції учні були ознайомлені із Законом України про кримінальну відповідальність та відповідальність неповнолітніх за скоєння правопорушень.

Гаврилов Н.О. зазначив права, свободи, відповідальність неповнолітніх, наводячи приклади кримінальних злочинів і адміністративних правопорушень, спонукав студентську молодь до правомірної, свідомої поведінки, попереджуючи незаконні прояви поведінки у майбутньому, а також розповів про етикет спілкування в Інтернеті. Працівник поліції дав змістовні відповіді на попередньо підготовлені запитання, які є актуальними для нашого училища, наприклад, про перебування неповнолітніх студентів з гуртожитку у пізню годину на вулиці, відповідальність за такий злочин , як крадіжка та інше.  Під час розмови студенти мали змогу задати питання та отримати відповіді.