ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

«Розвиток комунікаційних навичок»

24 квітня 2018 року працівники Благодійного фонду «Карітас Харків» Тридуб Ігор та Пасічник Олександр, провели для студентів гуртожитку ОКЗ «ЛУКіМ» тренінгове заняття, присвячене розвитку комунікативних навичок.

Діти під час заняття дізналися про функції спілкування, що таке вербальне/невербальне спілкування, що нам може заважати ефективно спілкуватися один з одним, як можливо розвинути комунікативні навички та подолати бар’єри спілкування, складові активного слухання та чим відрізняється офіційне та неофіційне спілкування.

Проведення тренінгових вправ сприяло відпрацюванню навичок спілкування, таких як активне слухання, вміння чітко висловлювати свою думку, вміння відкрито висловлювати свої почуття без тривоги і звинувачень, адекватно реагувати на критику та навчитись правильно попросити про послугу чи допомогу.

Вміння ефективно спілкуватися – один із найголовніших чинників успіху в будь-якій сфері сучасного життя. Побудувати кар'єру, завести надійних друзів, облаштувати своє особисте життя, домогтися успіху і визнання – неможливо без вміння ефективно спілкуватися.