ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

              22 листопада відбувся традиційний вечір посвячення у студенти першокурсників «О’кей, ковбой!», який під керівництвом викладача Л.І. Шапко підготувала група 94хнд у рамках навчальної дисципліни «Практика культурно-дозвіллєвої діяльності».

Цього року сценарно-режисерським ходом був обраний салун «Fire Cactus», в якому студенти хлопці-Ковбої проводили вільний час. І, звісно, їх розшукував Шериф, бо до ковбойського складу потрапили самі активні студенти: вони і у святах беруть участь, і на сценічних площадках виступають, і на фестивалі їздять, і співають, і гарно вчаться, і, одним словом користуються підвищеним попитом у творчому житті як у викладачів, так і студентів. Саме вони, Ковбої, спритні та умілі можуть подати приклад першокурсникам! Чи все так гарно вийде у чоловічої половини четвертого курсу?  За справу «посвяти» беруться і дівчата випускного курсу. Але, спочатку, назва салуну «Fire Cactus» змінюється на «Canyon creativity». 

Захід проходив весело, жваво, студенти діяли винахідливо. Випускники  четвертого курсу отримали досвід проведення ігрової програми, а першокурсники стали «по-справжньому» студентами та розійшлися з заходу у святковому настрої.

У заході брали участь естрадно-симфонічний «Гранд-бенд» під керівництвом Н.В. Тринітки, хореографічний ансамбль «Родослав», керівник О.С. Бобуйок. Дизайнерські роботи – С.В. Савін.