ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

14 грудня 2018 року в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів біля Пам’ятного знаку  жертвам Чорнобильської катастрофи.

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.

У заході брали участь керівництво міста та району, представник народного депутата України А.Гіршфельда, учасники спілки «Чорнобиль» ліквідатри наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, воїни антитерористичної операції, учасники бойових дій на території інших держав, депутати, представники підприємств, установ та організацій Лозівщини, учнівська молодь.

Режисером заходу виступила викладач коледжу Л. І. Шапко. Вокаліз у хвилину мовчання виконала викладач коледжу Т. О. Найпак. В урочистій церемонії нагородження ліквідаторів аварії на ЧАЕС брали участь студенти хореографічного відділення.

Присутні  зібралися заради пам’яті за людьми,  які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну техногенну трагедію 20 століття, захистили світ від атомної біди.

 

Фото Т. Носової та А. Лозовського