ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

 

21 лютого святкують Міжнародний день рідної мови. З цієї нагоди радіо «Терра» запросило на прямий ефірНаталію Володимирівну Шкребець, викладача української мови та літератури Лозівського вищого коледжу мистецтв, «викладача-методиста», та Юлію Сороку – студентку І курсу ЛВКМ, переможницю ІІ (обласного) етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Яцика.

Прямий ефір пройшов жваво, цікаво, емоційно. У студії панувала чудова атмосфера, дух творчості та єднання.

Наталія Володимирівна розповіла про свій шлях до професії викладача,  поділилася спогадами про перші кроки в педагогічній діяльності, а також повідала про методи, які застосовує у своїй роботі. Пізнавальною була інформація про найтиповіші помилки у творчих роботах студентів з української мови, про використання суржику серед молоді. Поговорили й  про літературні уподобання студентів. На прохання  ведучої – Юлії Донської – Шкребець Н. В. «вивела формулу» ідеального, на її думку, студента та сучасного викладача.

Юлія Сорока розповіла про своє захоплення філологією, про улюблених авторів, про те, звідки черпає натхнення;  розкрила секрети підготовки до мовознавчих конкурсів і навіть поділилася планами на майбутнє. 

Наприкінці інтерв’ю  від Юлії прозвучали побажання слухачам, а Наталія  Володимирівна поділилася власним авторським рецептом щастя у віршованій формі.