ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

21.02.2019 року у Панютинській ДМШ відбулась творча зустріч з неодноразовим переможцем Міжнародних фестивалів та конкурсів, студентом 3 курсу Лозівського вищого коледжу мистецтв Віктором Недвигою, клас викладача Сахновського М. В.

 

Віктор Лауреат І-ступеню І Міжнародного конкурсу на баяні, акордеоні «Acco-Premium», м. Рециця, Білорусь; Лауреат І-ступеню Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Обдарована молодь» 2017 та 2018 роках м. Полтава; Лауреат ІІ-ступеню Міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Арт-домінанта» 2017 та 2018 роках м. Харків; Лауреат ІІ-ступеню Міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Кубок Білогір’ я», м. Білгород РФ та інших; Стипендіат Харківської Обласної Державної Адміністрації «Надія Слобожанщини» у 2014, та 2016 роках.

Учні із повним захопленням слухали твори у виконанні гостя, після чого, Віктор поділився секретами майстерності гри на акордеоні, відповів на запитання та поділився планами на майбутнє. А на останок, діти попросили Віктора виконати твір на біс! 

22.02.19 відбулася творча зустріч у Лозівськй ДМШ.

Разом з Віктором Недвигою у концертній програмі брав участь і Стипендіат Харківської Обласної Державної Адміністрації «Надія Слобожанщини» 2012 році, неодноразовий Лауреат і Дипломант Всеукраїнських оглядів-конкурсів  серед яких – Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Обдарована молодь» у 2018 році у м. Полтава (І місце) – студент 3 курсу Лозівського вищого коледжу мистецтв Іван Нагорний, клас викладача Шипічук О.В.

У зв’язку з підготовкою до участі у міжнародних конкурсах, студенти ЛВКМ Віктор Недвига та Іван Нагорний на розсуд глядачів представили конкурсні номери:

В.Недвига (акордеон):

1. М. Мошковський «Іспанський каприс»

2. Петри Макконен «Як лебеді»

3. Л. Малиновський, обробка російської народної пісні «Вот кто-то с горочки спустился».

І. Нагорний (балалайка):

1. «Выйду на улицу», обр. Товпеко

2. В. Андрєєв вальс «Фавн», обробка Б. Трояновського

Гостями Лозівської ДМШ став і ансамбль Лозівської ДШМ №1 у складі Пересічанського Богдана та Сахновської Олександри, викладачі Шипічук О. В. та Загребельна А. П. У виконанні ансамблю пролунали твори: В. Грушевського «Балалайка-сиротинка» та фантазія на українські теми А. Калініна.

Викладачі коледжу Л. І. Шапко, М. В. Сахновський, Н. В. Сахновська, що супроводжували студентів, з метою профорієнтації познайомили учнів шкіл естетичного виховання з коледжем мистецтв, творчою діяльністю нашого навчального закладу, запросили взяти участь у IІ Обласному Відкритому конкурсі мистецтв «Народні джерела» у квітні 2019 року на базі ЛВКМ та концертах.