ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

 

У березні 2019 року у місті Вижниця Чернівецької області на базі Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка проходив ІХ Всеукраїнський конкурс з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Вижницька палітра 2019» — конкурсно-освітній захід створений для об’єднання творчих здобутків молоді, покликаний розкривати творчий потенціал та сприяти розвитку автентифікації української культури. У конкурсі приймали участь і студенти ОКЗ «Лозівський вищий коледж мистецтв».

А саме:

в номінації «Світ — мереживо казкове» були представлені роботи студентів коледжу Гикавчук Анни ("Натюрморт з трояндами", олійний живопис на полотні, 40х50 см, 2018 рік, керівник Слободяник М.В.), та Довбиш Ірини ("Весняні квіти", гарячий батик на бавовні, 60х40 см, 2018 рік, керівник Савін С.В.);

в номінації «Хай пісня лине поміж нас» - представлена робота Юхименко Анжели ("Пісня", декоративна композиція, папір, гуаш, 30х40 см, 2019 рік, керівник Слободяник М.В.), Беспалової Катерини ("Натюрморт з гітарою", папір, гуаш, 60х50 см, 2018 рік, керівник Слободяник М.В.);

в номінації «Пам’ять історичних витоків заради сьогодення і майбуття» - представлена робота Дубровської Дарії ("Трьоханастасіївська церква", гарячий батик на бавовні, 60х40 см, 2017 рік, керівник Савін С.В.).

За підсумками конкурсу Грамоту за ІІ місце в номінації «Пам’ять історичних витоків заради сьогодення і майбуття» отримала Дубровська Дарія за роботу «Трьоханастасіївська церква»

ІІІ місце в номінації «Світ — мереживо казкове» Довбиш Ірина за композицію «Весняні квіти».

Вітаємо студентів та викладачів з призовими місцями!