ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
 Про надання рекомендації щодо зарахування до складу студентів ОКЗ "Лозівський вищий коледж мистецтв» абітурієнтів заочного відділення.

 Про затвердження середнього балу атестатів та дипломів молодшого спеціаліста та про допуск до участі у конкурсі абітурієнтів заочного відділення.

 Про надання рекомендації щодо зарахування до складу студентів ОКЗ "Лозівський вищий коледж мистецтв» абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти.

    Результати вступних випробувань абітурієнтів ОКЗ "Лозівський вищий коледж мистецтв" 2018 року на основі повної загальної середньої освіти та ОКР "Молодший спеціаліст" (заочне відділення)" спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація ".

   Рейтинговий список абітурієнтів заочного відділення на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня "Молодший спеціаліст", рекомендованих до зарахування до ОКЗ "Лозівський вищий коледж мистецтв» у 2018 році.

Список абітурієнтів, рекомендованих до зарахування до ОКЗ "ЛВКМ" на основі повної загальної середньої освіти за кошти державного бюджету.

  Рейтинговий список абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти, рекомендованих до зарахування за кошти державного бюджету до ОКЗ "Лозівський вищий коледж мистецтв» у 2018 році.

 Про рекомендування до зарахування до складу студентів ОКЗ "Лозівський вищий коледж мистецтв» абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти та на основі ОКР "Молодший спеціаліст".

    Результати вступних випробувань абітурієнтів ОКЗ "Лозівський вищий коледж мистецтв" 2018 року на основі повної загальної середньої освіти спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація".