ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
   Наказ про зарахування на 2 курс абітурієнтів 2018 року на основі ОКР "Молодший спеціаліст" за кошти фізичних (юридичних) осіб (заочне відділення).

   Наказ про зарахування на 1 курс абітурієнтів 2018 року на основі повної загальної середньої освіти за кошти фізичних (юридичних) осіб (заочне відділення).

 Наказ про зарахування на 1 курс абітурієнтів 2018 року на основі повної загальної середньої освіти за рахунок державного бюджету (заочне відділення).

  Наказ про зарахування на 1 курс абітурієнтів 2018 року на основі повної загальної середньої освіти за рахунок державного бюджету (денне відділення).

  Наказ про зарахування на 3 курс абітурієнта 2018 року на основі ОКР "Молодший спеціаліст" за рахунок фізичних / юридичних осіб (денне відділення).

Наказ про зарахування на 1 курс абітурієнтів 2018 року на основі базової загальної середньої освіти (денне відділення)

Наказ про зарахування з 1 вересня 2017 року студентами 2 курсу заочної форми навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.

Наказ про зарахування з 1 вересня 2017 року студентами 1 курсу заочної форми навчання за державним замовленням.

Наказ про зарахування з 1 вересня 2017 року студентами 1 курсу денної форми навчання за спеціальностями за державним замовленням.

Наказ про зарахування на навчання з 1 вересня 2017 року студентами 1 курсі денної форми навчання за спеціальностями за державним замовленням.