ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Фільм-альманах у жанрі казки – на каналах місцевого телебачення. Авторську роботу викладача Лозівського училища культури і мистецтв Галини Перець названо наймасштабнішим дитячим кінопроектом, котрий робився будь-коли у місті. У зйомках було задіяно 80 дітей.

Вони і є головними героями фільму, - зазначила Галина Перець. – Бо саме вони є головними героями нашого часу, яким належить будувати країну майбутнього. І це вони. Прорісши красивим квітучим садом, мають дати очікувані плоди – плоди добра, високої духовності, найвищого потенціалу творення, за яким економічне зростання й добробут. А зараз вони жителі міста, де живе добро.

Ідея знайшла активну підтримку. На неї відгукнулися 40 підприємців, депутати, батьки дітей. У зйомках взяв участь і сам мер міста Сергій Зеленський. Ідею підтримали з телекомпанії - «Сигма», «Вектор», міська телерадіокомпанія.

Вони виділяли навіть по декілька операторів одночасно, - розповідає Галина Перець. – Знімали обдарованих дітей, дітей з малозабезпечених сімей і дітей-сиріт, «Перлинок» з реабілітаційного центру. Зйомки були важкі. Як сказала одна з дівчаток, яка хотіла стати актрисою, «тепер я хочу стати співачкою».

Були подарунки, ігри, спілкування (навіть вдалося відірвати від комп’ютерів тат), спільне випікання піци у підприємця, господарки магазинів «Куточок» Людмили Меленівни Колісник, а також дитяча прес-конференція у кабінеті мера, під час котрої було все по-дорослому.

 Гори відзнятого матеріалу і 32 години монтажу!

Для дітей все це було схожим на чародійство, - констатує автор. – І ми вдячні за казку всім причетним. Ми відчули могутню підтримку на рівні міста. Цей фільм про те, що діти варті того, щоб витрачати на них і час, і сили, й кошти. Бо від того, що ми вклали в них сьогодні, залежить те, яким буде наше завтра.

(газета «Голос Лозівщини», статтю підготувала Галина Лілітко)