ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Наші студенти, що прославляють училище як в місті, так і за його межами. Беруть участь у міських, обласних, всеукраїнських і навіть міжнародних фестивалях і конкурсах.

Даша

 Дипломант Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Обдарована молодь»
(в номінації «Народні інструменти» (скрипка)) у м. Полтава
Відова Даря (скрипка)

 

Недвига2

Недвига

Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Недвіга Віктор (акордеон)

 

дует2

дует1

Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів – дует «Віват»
у складі: Недвіга Віктор (акордеон), Нагорний Іван (балалайка)

 

Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»

Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я» – лауреат всеукраїнських, міжнародних фестивалів та конкурсів

 

Вокальний ансамбль «Anima»

Вокальний ансамбль «Anima» – лауреат II Міжнародного конкурсу вокальних ансамблів ім. Д. Бортнянського у  м. Києві (ІII премія, 2011 р.)

 

Вокальний ансамбль «Слов’яночка»

Вокальний ансамбль «Слов’яночка» – І місце  у Музичній олімпіаді «Голос Країни» (м. Київ, 2015 р.)

 

Фольклорний ансамбль «Чорнобривці»

Фольклорний ансамбль «Чорнобривці» – неодноразовий лауреат Фестивалю-конкурсу традиційної народної культури «Кроковеє коло» (ІІ і ІІІ місця, 2008-2009 рр.)

 

Хореографічний ансамбль «Родослав»

Хореографічний ансамбль «Родослав» – лауреат всеукраїнських, міжнародних фестивалів та конкурсів

 

Джаз-бенд

Джаз-бенд – володар Гран-прі ІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Джерело талантів» (м. Бермінводи, 2015 р.)

 

Дмитро Яковлєв (саксофон)

Дмитро Яковлєв (саксофон) – І місце Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Джерело талантів» у номінації «інструментальна творчість» (м. Бермінводи, 2015 р.)

 

Нестеренко Альона (домра)

Нестеренко Альона (домра) – переможниця Міжнародного фестивалю-конкурсу «Мелодії сцени» в номінації «інструментальне виконавство» (м. Дніпропетровськ,  2015 р.)

 

Ансамбль бандуристів

Ансамбль бандуристів – лауреати Міжнародного фестивалю ансамблів бандуристів (м. Дніпропетровськ, 2006-2008 рр.)

 

Найпак Артем (фортепіано) – Переможець ХІІІ Відкритого конкурсу молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» у номінації «загальне та спеціалізоване фортепіано» (м. Харків, 2016 р.)

 

Фортепіанний дует у складі: Поліщук Валерія, Хомутова Ірина

Фортепіанний дует у складі: Поліщук Валерія, Хомутова Ірина – неодноразові лауреати всеукраїнських і міжнародних фестивалів та конкурсів

 

Фортепіанний дует у складі: Гома Артем, Найпак Артем

 Фортепіанний дует у складі: Гома Артем, Найпак Артем – неодноразові лауреати всеукраїнських і міжнародних фестивалів та конкурсів

 

Гома Артем (фортепіано)

Гома Артем (фортепіано) – лауреат VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Осінні мелодії» (диплом І ступеня, м. Харків, 2014 р.)