ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Бібліотека почала свою роботу разом з відкриттям училища. Бібліотека містить у собі читацьку залу та абонемент, що об'єднані між собою. Загальна площина бібліотеки – 55 кв. м. Бібліотека оснащена комп’ютерами, які необхідні для пошуку необхідної літератури та методичного матеріалу. Фонд бібліотеки налічує 9495 примірників на паперових носіях.

Центральним завданням бібліотеки є забезпечення навчально-виховного процесу за допомогою засобів бібліотечного та інформаційно-бібліографічного обслуговування. Не менш важливим завданням є навчання студентів умінню самостійно збагачувати свої знання та ознайомлювати їх з різними джерелами інформації. Але основною метою діяльності бібліотеки є рекламування книг серед учнів, допомога кожному студентові в задоволенні власних читацьких інтересів, формування їх світогляду.

У бібліотеці Лозівського училища культури і мистецтв регулярно проводяться різноманітні виховні заходи зі студентами, приурочені до визначних культурно-історичних подій: огляди літератури, бесіди, лекції, семінари, круглі столи тощо, ведеться волонтерська робота. На постійні основі діють тематичні виставки: «Лозова та лозівчани», «Новинки» та «Україна єдина».

Бібліотекою оформлені і поповнюються тематичні папки: «Чорнобиль», «Герої Крут», «Голодомор», «Історичні діячі», «Писанки».

Читачі забезпечені періодичними виданнями, які бібліотека отримує за рахунок бюджетних коштів. Бібліотека Лозівського училища культури і мистецтв створює усі необхідні умови для швидкого та якісного інформаційного забезпечення навчально-виховного процесу.

Бібліотекар Семененко Н.П. Бібліотекар Семененко Наталія Павлівна докладає чималих зусиль до того, щоб відвідування бібліотеки розвивало пізнавальні інтереси наших студентів, привчало їх користуватись довідковим апаратом, розвивало творчу думку, здібності, таланти, інтелект і сприяло успішному засвоєнню навчальних програм.

 

Бібліотека Бібліотека
В читальній залі бібліотеки ОКЗ «ЛУКіМ» Доступ до інформаційних ресурсів та мережі «Інтернет»
В читацькій залі бібліотеки ОКЗ «ЛУКіМ»  Доступ до інформаційних ресурсів та мережі «Інтернет»
Бібліотека