КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Талант, натхнення і щоденна праця

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

НАГОРОДИ У НОМІНАЦІЯХ

НАРОДНЕ ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

1.  Захарченко Олексій                                                      ГРАН-ПРІ

2.  Захарченко Олексій, Щербиновський Данило                     І місце

3.  Каплій Дмитро                                                                 І місце

4.  Богданюк Кирило                                                             ІІ місце

5.  Даценко Анна, Сеніна Дар’я                                              ІІ місце

6.  Климчак Олексій                                                              ІІІ місце

7.  Пересечанський Богдан, Сахновська Олександра             ІІІ місце

8.  Гасан Поліна                                                               Дипломант

9.  Тараненко Олександр                                                 Дипломант

10. Глумаков Владислав, Колісник Микита                      Дипломант

11. Кривонос Анастасія                                                   Дипломант

12. Шмельова Дарина, Васканян Діана                             Дипломант

 

ОРКЕСТРОВІ СТРУННІ ІНСТРУМЕНТИ

1.  Ансамбль «Веселые смычки»                                            І місце

2.  Чернякова Вікторія                                                         І місце

3.  Бажок Олена                                                                 ІІ місце

4.  Ромащенко Анна, Ковальчина Вероніка                          ІІ місце

5.  Ансамбль «Віолінки»                                                        ІІІ місце

6.  Золотухіна Марія                                                        Дипломант

7.  Найдьон Евеліна                                                        Дипломант

8.  Жовтяникова Олександра                                          Дипломант

9.  Тріо «2+1»                                                                 Дипломант

 

ДУХОВІ ТА УДАРНІ ІНСТРУМЕНТИ

1.  Дьяченко Анастасія                                                            І місце

2.  Кобіцька Дар’я                                                                     І місце

3.  Старосвітський Данило, Старосвітський Давид                   ІІ місце

4.  Зінченко Євген                                                                    ІІ місце

5.  Старосвітський Данило, Старосвітська Діана                     ІІІ місце

6.  Трофімова Софія                                                               ІІІ місце

7.  Старосвітський Данило, Старосвітський Станислав         Дипломант

8.  Гавриленко Ілля                                                              Дипломант

9.  Чертовський Платон                                                       Дипломант

10. Семененко Михайло                                                       Дипломант

 

ФОРТЕПІАНО

1.      Потапов Лев                                                                     ГРАН-ПРІ

2.      Бондаренко Віра                                                                 І місце

3.      Бірюк Артур                                                                        І місце

4.      Воропаєва Олександра                                                         І місце

5.      Діденко Дар’я, Бокало Тимофій                                            І місце

6.      Горбань Поліна, Ступакова Світлана, Бокало Тимофій           І місце

7.      Говорова Катерина, Ральченко Діана                                     І місце

8.      Золотухін Даніїл                                                                   ІІ місце

9.      Іванова Альона                                                                      ІІ місце

10.        Діденко Дар’я                                                                         ІІ місце

11.        Яковенко Аліна                                                                       ІІ місце

12.        Анахіна Анастасія, Анахіна Єлізавета                                      ІІ місце

13.        Мхитарян Саркіс, Старосвітський Давид                                 ІІ місце

14.        Чистопрудов Олег                                                                 ІІІ місце

15.        Кулігін Владислав                                                                  ІІІ місце

16.        Качановська Влада                                                                ІІІ місце

17.        Сиаросвітська Діана, Старосвітський Давид                          ІІІ місце

18.        Деревянко Ангеліна. Семенченко Поліна                             Дипломант

19.        Кім Ангеліна                                                                     Дипломант

20.        Білик Катерина                                                                Дипломант

21.        Перегудова Олена                                                              Дипломант

22.        Стафін Олександр                                                             Дипломант

23.        Полянська Юлія                                                                 Дипломант

24.        Вишковська Дар’я                                                             Дипломант

25.        Афоніна Марина                                                                Дипломант

26.        Цуркан Юлія                                                                      Дипломант

27.        Явтушенко Катерина                                                         Дипломант

28.        Приходько Дарина                                                             Дипломант

29.        Зноєнков Єгор                                                                  Дипломант

30.        Клочко Ольга                                                                    Дипломант

31.        Замкова Софія                                                                 Дипломант

32.        Тімченко Анна, Мєшалкіна Анастасія                                Дипломант

 

ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

НАРОДНИЙ СПІВ

1.  Зразковий дитячий вокальний ансамбль «Адажіо»                      І місце

2.  Чернишова Марія                                                                        І місце

3.  Фольклорний ансамбль «Щебетушечки»                                       ІІ місце

АКАДЕМІЧНИЙ СПІВ

1.  Академічний хоровий ансамбль «Натхнення»                              І місце

2.  Вокальний дует Юрченко Анна, Резуненко Вероніка                  І місце

3.  Кунин Артемій, Щетинін Микита                                               ІІ місце

4.  Вокально-інструментальний дует

Пасенчук Тетяна, Поліщук Катерина                                        ІІ місце

5.  Анахіна Анастасія, Анахіна Єлизавета                                     ІІІ місце

6.  Вокальний ансамбль «Перлина»                                                ІІІ місце

7.  Вокальний ансамбль «Здравиця»                                             ІІІ місце

8.  Вокальний ансамбль «Краплинки» (Лозова)                          Дипломант

9.  Вокальний ансамбль «Краплинки» (Близнюки)                      Дипломант

ЕСТРАДНИЙ СПІВ

1.  Лиса Софія                                                                        ГРАН-ПРІ

2.  Кейс Поліна                                                                            І місце

3.  Маланіна Анжеліка                                                                 І місце

4.  Головатенко Микола                                                               І місце

5.  Горчак Лідія                                                                          ІІ місце

6.  Вокальний ансамбль «Magic voice»                                            ІІ місце

7.  Вокально-хореографічний колектив «Барбарики»                    ІІ місце

8.  Дрозд Марія                                                                            ІІ місце

9.  Крайня Тетяна                                                                        ІІ місце

10.     Відова Віра                                                                            ІІІ місце

11.     Боятюк Каміла                                                                       ІІІ місце

12.     Смирнова Юлія                                                                     ІІІ місце

13.     Дівочий вокальний гурт «Світанок»                                        ІІІ місце

14.     Болтєнкова Софія                                                              Дипломант

ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ АНСАМБЛІ

1.  «DreamleSS»                                                                         І місце

2.  «Via-City» (3 категорія)                                                           І місце

3.  «Via-City» (І категорія)                                                          ІІ місце   

                                                                        

ОРКЕСТРИ

1.  Оркестр народних інструментів (Лозова)                           ІІ місце

2.  Оркестр народних інструментів (Близнюки)                      ІІ місце

 

ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО

НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ

1.  Зразковий хореографічний колектив «Danceworld»

(Танець «Плескач»)                                                                    І місце

2.  Зразковий хореографічний колектив «Danceworld»

(Танець «На Івана, на Купайла»)                                                 І місце

3.  Народний ансамбль сучасного танцю «Радуга шанс»

Танець «Кулумпакоїс»                                                                І місце

4.  Танцювальний колектив «Барвінок»

(Український танок «Молодичка»)                                            ІІ місце

5.  Танцювальний колектив «Грація»                                          ІІ місце

6.  Хореографічний колектив «Веселка»

(Танець «Український танець»)                                                 ІІ місце

7.   Танцювальний колектив «Веселушки»

(Танець «Сербський танець»)                                                    ІІ місце                                                                     

8.  «DECADANCE»                                                                      ІІІ місце

9.  Танцювальний колектив «Ритм» (Танець «Гопак»)                  ІІІ місце

10.     Зразковий хореографічний колектив «Danceworld»

(Танець «Українські загравання»)                                             ІІІ місце

11.        Танцювальний колектив «Веселушки»

(Узбекський танець «Андіжанська полька                                 ІІІ місце                                                                    

12.        Танцювальний колектив «Барвінок»

(Танець «Українська полька»)                                                Дипломант

13.        Танцювальний колектив «Сувенір»                                 Дипломант

             

СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ

1.  Зразковий хореографічний колектив «Danceworld»          ГРАН-ПРІ

2.  Зразковий хореографічний колектив «Danceworld»

(Танець «Лісова чаклунка»)                                                       І місце

3.  Зразковий хореографічний ансамбль «Іскорка»

(Танець «Raning»)                                                                      І місце

4.  Ансамбль сучасного танцю «Максимум»,

Соло Суханова Аліна (Танець «Fly melody»)                               І місце

5.    Ансамбль сучасного танцю «Максимум»,

(Танець «Одна из тысячи»)                                                         І місце

6.    Танцювальний колектив «Леді Стайл», (Танець «Бумбая»)      І місце

7.    Ансамбль сучасного танцю «Максимум»

(Танець «Сегодня будут танцы»)                                                І місце    

8.    Ансамбль сучасного танцю «Максимум»,

(Танець «Весна»)                                                                      ІІ місце

9.      Ансамбль сучасного танцю «Максимум»,

Cоло Василєва Анна (Танець «Live sn There»)                           ІІ місце      

10.     Хореографічний колектив «Радуга»,

(Танець «Ретро настрій»)                                                         ІІІ місце    

11.     Ансамбль сучасного танцю «Максимум»,

Соло, Сонич Дар’я. (Танець «Say you love me»)                        ІІІ місце

12.     Ансамбль сучасного танцю «Максимум»,

Дует Браташ Дмитро, Целенко Данило(Танець «Boys»)            IIІ місце     

13.      Ансамбль сучасного танцю «Максимум»,

Соло, Мартиненко Дар’я (Танець «River»)                                ІІІ місце  

14.      Ансамбль сучасного танцю «Максимум»,

Дует, Котлярова Аріна, Яковішина Єва                                  ІІІ місце

15.     Хореографічний колектив «Грація

(Танець «Hip-hop dans»)                                                           ІІІ місце     

16.      Ансамбль сучасного танцю «Максимум»,

Соло, Анкієва Анастасія (Танець «Dream»)                          Дипломант  

17.     Ансамбль сучасного танцю «Максимум»,

Дует, Пєчнікова Ярослава, Мартиненко Дар’я                   Дипломант  

 

ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ

1.  Танцювальний колектив «Непоседи»

(Танець «Я танцую»)                                                                  І місце

2.  Народний ансамбль сучасного танцю «Радуга шанс»

Соло Сазанська Маргарита                                                        І місце

3.  Народний ансамбль сучасного танцю «Радуга шанс»

(Танець «Лети літо»)                                                                   І місце

4.  Танцювальний колектив «ЛедіСтайл»,

(Танець «Поколение танца»)                                                       І місце

5.  «DECADANCE» (Танець «Місяць»)                                             ІІ місце

6.  Народний ансамбль сучасного танцю «Радуга шанс»

Соло Ткаченко Марія                                                                  ІІ місце

7.  Зразковий хореографічний колектив «Danceworld»                    

(Танець «Маленькие туристы»)                                                 ІІ місце

«Фаворит» (Танець «Танго зі стільцем»)                                     ІІ місце

8.  Хореографічний колектив естрадного танцю «Грація»

Танець «Крылья мамы»                                                               ІІІ місце

9.  Народний ансамбль сучасного танцю «Радуга шанс»

Соло Гайбу  Олександра                                                             ІІІ місце

10.   «Фаворит» (Танець «Веселі ковбої»)                                        ІІІ місце

11.   Зразковий хореографічний колектив «Danceworld»                    

(Танець «Бабушкин шкаф»)                                                 Дипломант

12.   Танцювальний колектив «Веселушки»                                Дипломант

13.   Народний ансамбль сучасного танцю «Радуга шанс»

Соло Семенова Софія                                                                 Дипломант

                                                                     

СХІДНИЙ ТАНЕЦЬ

1.   Студія восточного танцю «Інтизар»

(Танець  «Фольклор (Іракі)»)                                                      І місце

2.  Студія восточного танцю «Інтизар»

(Танець  «Фольклор (Саіді)»)                                                      І місце

3.  Студія восточного танцю «Інтизар»

(Танець  «Фольклор (Мувашахат)»)                                            І місце

4.  Школа арабського танцю «Хабібі»,

соло Трохимець Варвара                                                           І місце 

5.   Студія восточного танцю «Інтизар»,

соло, Уманець Марія (Танець  «Фольклор (Іракі)»)                       ІІ місце

6.  Студія восточного танцю «Інтизар»,

соло, Нещеретна Аліна (Танець  «Ракс-шаркі»)                           ІІ місце

7.  Школа арабського танцю «Хабібі»,

дует Трохимець Варвара, Медвідь Анна                                    ІІ місце

8.  «Фаворит» («Танець з віялами»)                                               ІІ місце

9.   Студія восточного танцю «Інтизар»,

соло, Кожевнікова Вікторія

(Танець  «Шоу беліданс (танець з віялами)»)                               ІІІ місце

10.   Студія восточного танцю «Інтизар»,

соло Шило Дар’я (Танець  «Фьюжн»)                                          ІІІ місце

STREET DANCE SHOW

1.  Зразковий хореографічний колектив «Danceworld»

Танець «Оffice reload»                                                                І місце

2.  Ансамбль сучасного танцю «Максимум»

дует, Сільченко Вікторія, Ковальова Анна («Mixdance»)               І місце

3.  Зразковий танцювальний колектив «Кіара»

Танець «Good boy»                                                                    ІІ місце

4.  Ансамбль сучасного танцю «Максимум»

дует, Сільченко Вікторія, Ковальова Анна («Sevenrings»)            ІІ місце

5.  Зразковий танцювальний колектив «Кіара»

Соло Шукост Дар’я                                                                  ІІІ місце

6.  Зразковий танцювальний колектив «Кіара»

Дует Ашурко Аміна, Кошляк Ярослава                                      ІІІ місце