ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
   В музеї коледжу відбулося експонування робіт до ІІ Обласного конкрсу-виставки «Слобожанські візерунки» 2019. До участі в конкурсі було подано більше ніж 360 робіт з 10 областей України.

15 січня 2019 року розпочато прийом заявок на ІІ Обласний конкурс-виставку декоративно-прикладного мистецтва "Слобожанські візерунки". Організатор конкурсу-виставки: ОКЗ “Лозівський вищий коледж мистецтв” за підтримки  Управління  культури  і  туризму  Харківської  обласної  державної адміністрації та Лозівської міської ради. Виставка буде проводитися з 23 березня по 5 квітня 2019 року в Обласному комунальному закладі “Лозівський вищий коледж мистецтв”.

Відео з відкриття та церемонії нагородження І відкритого конкурсу-виставки "Слобожанські візерунки".

 Підсумки оцінювання робіт учасників І відкритого конкурсу-виставки "Слобожанські візерунки". Запрошуємо всіх учасників на відкриття виставки та урочистості з приводу нагородження переможців та учасників! У програмі: відкриття виставки, брейк-кава, майстер-клас з декоративного розпису, знайомство з цікавими людьми та нашим училищем. Початок об 11:00.

Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" оголошує про початок прийому робіт та заявок на Перший відкритий конкурс-виставку декоративно-прикладного мистецтва "Слобожанські візерунки".