ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

15 січня 2019 року розпочато прийом заявок на ІІ Обласний конкурс-виставку декоративно-прикладного мистецтва "Слобожанські візерунки".

Організатор конкурсу-виставки: ОКЗ “Лозівський вищий коледж мистецтв” за підтримки  Управління  культури  і  туризму  Харківської  обласної  державної адміністрації та Лозівської міської ради. Виставка буде проводитися з 23 березня по 5 квітня 2019 року в Обласному комунальному закладі “Лозівський вищий коледж мистецтв”.

Основна інформація про конкурс:

1. Участь у конкурсі безкоштовна.

2. У 2019 році конкурс буде проводитися у два тури:

  • 1й тур з 15 січня до 22 лютого (реєстрація та надсилання фотографій робіт в електронному вигляді для відбору до другого туру);
  • 2й тур - з 23 лютого по 1 березня 2019 року (надсилання оригіналів робіт до оргкомітету та відкриття конкурсу-виставки).

Детальніше про порядок реєстрації у Положенні.

3. Трохи змінився регламент проведення відкриття конкурсу, що відбудеться 23 березня 2019 року (субота):

  • 1000 - офіційна частина відкриття конкурсу-виставки;
  • 1030 - кава-брейк під час якої всі охочі можуть відвідати виставку робіт, а також майстер-класи з різних видів декоративно-прикладного мистецтва;
  • 1130 - нагородження переможців та учасників конкурсу.

Також 23 березня 2019 року на базі ОКЗ “Лозівський вищий коледж мистецтв” буде  проведено  Обласний  науково-практичний  семінар  «Актуальні  проблеми викладання  дисциплін  образотворчого  та  декоративно-прикладного  мистецтва  у навчальних закладах мистецького спрямування».

Наказ_Слобож._візерунки.PDF

  Роложення конкурсу-виставки "Слобожанські візерунки" 2019 року