ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

23 березня в Лозівському вищому коледжі мистецтв пройшла ІІ Обласна виставка-конкурс «Слобожанські візерунки».

Звернення до джерел народного мистецтва є усвідомленням свого родоводу, духовних традицій. Декоративне мистецтво – це особлива галузь художньої творчості, яка має певну художньо-образну мову. На протязі багатьох віків митці своїми творами намагалися естетично прикрасити побут людей, їх життєдіяльність. Водночас ці твори ставали образною  основою життя, активно впливаючи на емоції, думки і почуття.

Організатори виставки-конкурсу – ОКЗ «Лозівський вищий коледж мистецтв» за підтримки  Управління  культури  і  туризму  Харківської  обласної  державної адміністрації та Лозівської міської ради, за сприянняя Лозівського міського голови Сергія Володимировича Зеленського.

На захід завітали почесні гості: Лозівський міський голов Сергій Володимирович Зеленський, Радник Лозівського міського голови з питань культури Запорожець Тетяна Валеріївна, Начальник Управління освіти, молоді та спорту Урванцева Вікторія Миколаївна.

В нашій виставці презентують свою творчість  267 Майстрів та аматорів народного мистецтва з Харківщини, Сумщини, Дніпропетровщини, Полтавщини, Чернігівщини, Донеччини, Києва, Запоріжжя, Чернівецької області, з с. Петриківка – навчального закладу ПТУ 79, де вчать петриківському розпису, Вижницького коледжу прикладного мистецтва, всього 364 роботи.

В експозиції представлено усе  розмаїття традиційного мистецтва і сучасні витвори народної творчості України: вишивані рушники та одяг, розпис та вишивка по дереву, вироби бісеру, традиційний живопис, витинанки, прикраси і аксесуари, декоративна композиція, об’ємно-рельефна композиція, кераміка, писанкарство та інші.

Захід відбувався за планом:

·        Робота виставки «Слобожанські візерунки»

·        Майстер-класи з кераміки (викладач Тетянін І. О.), гончарства (викладач Медведєва Ю. Л.) та декоративного розпису (викладач Біла С. Л.)

·        Пооведення І Регіонального науково-практичного семінару затемою: «Атуальні проблеми викладання дисциплін образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва  у навчальних закладах мистецького спрямування»

·        Нагородження переможців конкурсу-виставки, вітальна програма за участю творчих колективів ОКЗ «ЛУКіМ» у концертному залі.

 

Під час нагородження на сцену були запрошені члени журі:

  • Чурилов Василь Іванович,
  • Закалюжна Людмила Валеріївна, 
  • Парамєєва Олена Анатоліївна.

Зі словами вітання до учасників звернулась старший викладач кафедри Графічного дизайну Харківської державної академії дизайну і мистецтв Закалюжна Людмила Валеріївна. 

 Учасники з 10-ти областей беруть участь у конкурсі–виставці «Слобожанські візерунки»

Ми дякуємо всім учасникам другої Обласної виставки-конкурсу «Слобожанські візерунки» за участь, за оригінальність рішення робіт, творчий підхід, майстерність виконання, відповідність темі конкурсу, неперевершені візерунки, мотиви, сюжети, образи у композиціях, які ви присвятили Слобожанщині.

 

Під час нагородження у святковій програмі взяли участь: 

1. Номер: «Червона рута» Ольга Левченко

2.Номер: Фольклорний ансамбль «Чорнобривці», керівник Марченко Н. В.

3. Номер: «Alma de fisa» вик. В. Недвига (акордеон), клас викладача Сахновського М. В.

4. Номер: «Чарівні україночки» Вадим Литвинов

5. Номер:  «Пісня на добро», виконує ансамбль «Слов’яночка»

 

 Група організаторів віставки (монтаж виставки)

 

Засідання журі

 

Реєстрація та відкриття

 

Робота виставки

Шановні гості і учасники виставки-конкурсу!

Перед вами неймовірне розмаїття робіт майстрів і студентів, учнів і аматорів, представлених у 9 номінаціях:

  • образотворче мистецтво,
  • декоративна композиція,
  • текстиль,
  • об’ємно-рельєфна композиція,
  • розпис,
  • писанкарство,
  • прикраси і біжутерія,
  • витинанка,
  • кераміка.

Учасники конкурсу «Слобожанські візерунки»  із 10 областей України:

  • Дніпропетровської,
  • Донецької,
  • Кіровоградської,
  • Чернігівської;

Міст:

  • Києва, 
  • Дніпра,
  • Полтави,
  • Сум,
  • Запоріжжя,
  • Харкова,

міст і селищ Харківської області:

  • Кигичівки,
  • Близнюків,
  • Панютиного,
  • Південного,
  • Первомайська,
  • Чугуїва,
  • Люботина,

Лозівських шкіл естетичного виховання,

Лозівського міського та районного будинку дитячої творчості,

Лозівських і Панютинської ЗОШ і інших творчих особистостей.

Кожен учасник конкурсу вкладав у свою роботу частину душі, енергії, таланту, натхнення, щоб ви зараз могли помилуватись, надихнутись, отримати враження і насолоду від цих творів мистецтва.

Журі відмічені роботи Івана Курочкіна з унікальність техніки виконання: вишивки хрестиком і бісером на дереві поєднаними із живописним пейзажем. Його учні теж вражають майстерністю композицій із дерева.

Звернули увагу прикраси із Харкова своєю подачею та привабливістю.

Студентка із Донецької обл. Цівковська Оксана вразила витонченими арабесками в розпису та витинанки.

Вишиті рушники учнів ЗОШ №11 відмічені акуратністю і красою. Приносимо вдячність керівникові Педяж Вікторії.

Привертають  увагу професійністю, колоритом, складною орнаментальністю, якісним виконанням і оформленням декоративні роботи студентів Вижницького коледжу декоративно-прикладного мистецтва Чернівецької обл.

Майстер писанкарства із Запоріжжя Ткачук Тамара Олександрівна яка є сьогодні серед нас, вразила виконанням традиційного розпису яєць.

Картини в техніці валяння майстра Білоус І. Ю. та її учнів привертають увагу своєю красою.

Учнівська колективна мозаїчна композиція із солоного тіста худ. відділення Близнюківської музичної школи приваблюють колоритом і геометричним візерунком.

Журі серед дитячих робіт намагалось виділити ті, які наповнені візерунками, що відповідає темі конкурсу.

 

Ми вдячні усім учасникам конкурсу! 

 

 

Нагородження

Майстер класи

 

Результати роботи виставки:

 

Номінація: Образотворче мистецтво

(аматори та учні), призові місця

3

Єна Світлана Олоександрівна

3

Іванюк Олександр Андрійович

2

Гурина Мария Сергеевна

2

Маренич Катерина Эвгениэвна

1

Ковтун Вероніка Олександрівна

1

Нагорна Даніела Андріївна

Гран-прі

Стойнова Євгенія Богданівна

 

Номінація: Образотворче мистецтво

(аматори та учні), диплом учасника

 

Алексенко Вікторія В'ячеславівна

 

Баткалова Ліна Сергіївна

 

Білик Анжеліка Юріївна

 

Богатырь Ева Евгениевна

 

Богданов Михайло Михайлович

 

Бойкова Дар'я Дмитрівна

 

Бондарь Маріанна Вадимівна

 

Бородіна Христина Владиславівна

 

Бугаєва Валерія Олегівна

 

Войченко Марія Русланівна

 

Гризова Маргарита Сергіївна

 

Грищук Анастасія Андріївна

 

Гуд Ганна Владиславівна

 

Гук Валентина Олегівна

 

Гунько Вероніка Сергіївна

 

Діжевський Денис Олександрович

 

Дудкіна Анастасія Сергіївна

 

Дундук Кіра Андріївна

 

Дьячек Анастасія Ігорівна

 

Жужома Олександра Сергіївна

 

Заводських Варвара Олександрівна

 

Заєць Юлія Віталіївна

 

Заікіна Єлізавета Сергіївна

 

Заяц Дарья Сергеевна

 

Золотарьова Карина Олегівна

 

Кіріченко Юлія Юріївна

 

Корнієнко Костянтин Андрійович

 

Косенкова Софія Михайлівна

 

Котова Анастасія Дмитрівна

 

Кочережченко Поліна Дмитрівна

 

Кравченко Александра Андреевна

 

Лисенко Олександра Андріївна

 

Максименко Оксана Тарасівна

 

Манукян Моника Георгиевна

 

Меньшикова Марія Олександрівна

 

Мордвінова Софія Сергіївна

 

Мороз Анна Анатоліївна

 

Морозова Діана Романівна

 

Невтриніс Валерія Олександрівна

 

Неділько Софія Олександрівна

 

Обужована Лада Вікторівна

 

Омелаєнко Олександра Володимирівна

 

Панасенко Александра Дмитриевна

 

Паніщева Вікторія Віталіївна

 

Пахуща Софія Камилівна

 

Пащенко Диана Александровна

 

Перцова Софія Олександрівна

 

Полинова Аміна Олександрівна

 

Похилюк Аріна Павлівна

 

Рахімова Ксенія Артурівна

 

Рубан Кіра Романівна

 

Савицька Таісія Ігорівна

 

Серікова Анна Сергіївна

 

Сєніна Дарія Сергіївна

 

Сисова Марія Ігорівна

 

Слиш Маргарита Олександрівна

 

Сорокіна Анастасія Олександрівна

 

Стовбун Катерина Юріївна

 

Телуха Анастасія Евгенівна

 

Тимчук Анастасія Володимирівна

 

Тихомирова Вероника Владимировна

 

Тищенко Катерина Олексіївна

 

Товстоган Домініка Миколаївна

 

Уваренко Валентина Андріївна

 

Уланова Діана Андріївна

 

Фесенко Олеся Александровна

 

Хелемеля Варвара Вікторівна

 

Чегодар Анастасія Юріївна

 

Шашукова Анастасия Александровна

 

Шевченко Софія Андріївна

 

Шеремет Вера Сергеевна

 

Номінація: Образотворче мистецтво

(майстри та студенти), призові місця

3

Губарєва Марина Вікторівна

3

Кукленко Алла Валентинівна

2

Корнейко Ганна Дмитрівна

1

Незнамов Сергій Анатолійович

Гран-прі

Величко Надія Вікторівна

 

Номінація: Образотворче мистецтво

(майстри та студенти), диплом учасника

 

Гукова Вероніка Михайлівна

 

Білан Поліна Сергіївна

 

Полуектова Олександра Олександрівна

 

Номінація: Витинанка (аматори та учні),

призові місця

3

Холод Євгенія Валентинівна

2

Дігтяр Аліна Романівна

1

Задорожна Олеся Андріївна

Гран-прі

Ластовка Катерина Володимирівна

 

Номінація: Витинанка (аматори та учні), диплом учасника

 

Гордецький Руслан Іванович

 

Доля Аліна Вячеславівна

 

Захарченко Анастасія Дмитрівна

 

Кисляк Мілана Дмитрїівна

 

Кобка Мария Александровна

 

Номінація: Витинанка (майстри та студенти), призові місця

3

Цiвковська Оксана Анатолiïвна

2

Тищенко Тетяна Михайлівна

1

Герман Марія Ілуцівна

 

Номінація: Декоративна композиція

(аматори та учні), призові місця

3

Євтушенко Анастасія Юріївна

2

Зубко Аліна Володимирівна

1

Волкова Єлизавета Русланівна

1

Рябухіна Ірина Сергіївна

1

Групова робота: Черкас Людмила Євгенівна 12років, Григорєва Діана Андріївна 10 років, Кривонос Анастасія Олександрівна 10років, Литвин Людмила Федорівна 11 років

Гран-прі

Вода Марія Владиславівна

 

Номінація: Декоративна композиція

(аматори та учні), диплом учасника

 

Борисенко Аліна Сергіївна

 

Бражко Вікторія Євгенівна

 

Будник Дар'я Владиславівна

 

Буря Тамара Олександрівна

 

Гаврилюк Богдан Сергійович

 

Гарбуз Анастасія Сергіївна

 

Гуляєва Марія Олександрівна

 

Гунько Інеса Сергіївна

 

Дашкін Матвій Віталійович

 

Карпенко Юліана Олексіївна

 

Козак Тетяна Євгенівна

 

Крайнюк Анастасія Геннадіївна

 

Логвиненко Катерина Максимівна

 

Лук'яненко Анастасія Ігорівна

 

Москвін Кіріл Сергійович

 

Посохова Анастасія Юріївна

 

Рабада Єлизаветта Олександрівна

 

Рябенко Илья Валериевич

 

Рыбальченко Рина Юрьевна

 

Скороход Гліб Сергійович

 

Ткаченко Зоряна Олександрівна

 

Ушпик Олеся Алексеевна

 

Шаповал Анна Олегівна

 

Щетініна Діана Юріївна

 

Яцун Ірина Ігорівна

 

Номінація: Декоративна композиція

(майстри та студенти), призові місця

3

Курочкін Іван Валентинович

2

Гончарук Ірина Анатоліївна

1

Білоус Ірина Юріївна

1

Гордей Анастасія Богданівна

1

Збіглей Марія Василівна

1

Радковська Марія Андріївна

1

Скворцова Аріна Ігорівна

Гран-прі

Том’юк Оксана Вікторівна

 

Номінація: Декоративна композиція

(майстри та студенти), диплом учасника

 

Ворона Анастасія Романівна

 

Ганжа Інна Григорівна

 

Глазкова Людмила Вікторівна

 

Забудська Юлія Анатоліївна

 

Кононенко Анна Олександрівна

 

Миронюк Оксана Володимирівна

 

Положинська Клавдія Іванівна

 

Номінація: Писанкарство (аматори та учні), призові місця

2

Сарженко Денис Олегович

1

Лестенькова Олександра Русланівна

Гран-прі

Саєнко Марія Андріївна

 

Номінація: Писанкарство (майстри та студенти),

призові місця

3

Кушнірчук Марія Миколаївна

3

Марацевич Артем Олександрович

2

Колективна робота: Лаврій Діана Романівна, Клишната Яна Вікторівна Глазкова Людмила Вікторівна, Сисюк Аліна Олександрівна Солом'яна Анастасія Сергіївна, Коріневська Олександра Костянтинівна

1

Герасименко Олександра Володимирівна

Гран-прі

Колективна робота студентів 1 та 2 курсів 2018 та 2019 навчального років під керівництвом Кушнірчук М.М.

 

Номінація: Писанкарство (майстри та студенти), диплом учасника

 

Сарженко Олена Миколаївна

 

Номінація: Прикраси та аксесуари (аматори та учні), призові місця

2

Сологуб Ярослав Вадимович

1

Крохмальова Марина Дмитрівна

 

Номінація: Прикраси та аксесуари (майстри та студенти), призові місця

3

Тарасова Валерія Анатоліївна

2

Шевчук Оксана Олександрівна

1

Христенко Катерина Євгенівна

Гран-прі

Кукленко Алла Валентинівна

 

Номінація: Художня кераміка (аматори та учні), призові місця

3

Баранова Єлизавета Олександрівна

2

Нечипай Іван Тимофійович

2

Приходченко Євгенія Борисівна

1

Макогонюк Ганна Олегівна

Гран-прі

Бабіч Юлія Вікторівна

 

Номінація: Художня кераміка (аматори та учні), диплом учасника

 

Адамчук Поліна Русланівна

 

Гладухова Марія Ігорівна

 

Гончаренко Лілія Сергіївна

 

Малінкіна Вероніка Сергіївна

 

Ракітіна Уляна Дмитрівна

 

Номінація: Художня кераміка (майстри та студенти), призові місця

3

Звонова Дар'я Костянтинівна

Гран-прі

Муха Ольга Валеріївна

 

Номінація: Об'ємно-рельєфна композиція

(аматор та учні), призові місця

3

Бедашев Віталій Віталійович, Щербак Богдан Анатолійович

3

Звонков Денис Олексійович

2

Сіряк Андрій Андрійович

1

Симунін Денис Олександрович

Гран-прі

Карабліна Оксана Іванівна

 

Номінація: Об'ємно-рельєфна композиція (аматор та учні), диплом учасника

 

Березка Яна Сергіївна

 

Білоус Катерина Сергіївна

 

Буга Діана В'ячеславівна

 

Гузь Тетяна Євгенівна

 

Єфименко Катерина Юріївна

 

Недбайлова Оксана Олександрівна

 

Пікула Захар Володимирович

 

Редковець Світлана Іванівна

 

Снурнікова Олена Андріївна

 

Чернявська Вікторія Василівна

 

Номінація: Об'ємно-рельєфна композиція (майстри та студенти), призові місця

3

Величко Надія Вікторівна

2

Максюта Елизавета Валеріївна

1

Шикітка Вікторія Василіївна

Гран-прі

Гурман Анна Ігорівна

 

Номінація: Об'ємно-рельєфна композиція (майстри та студенти), диплом учасника

 

Гукова Вероника Михайлівна

 

Літвінова Наталя Іванівна

 

Мовчан Олександр Іванович

 

Палагута Сніжана Сергіївна

 

Чернявська Катерина Олександрівна

 

Шевченко Яна Віталіївна

 

Номінація: Художній текстиль (аматори та учні), призові місця

3

Вівденко Христина Анатоліївна

2

Крилова Дар'я Олексіївна

1

Церковна Ольга Анатоліївна

Гран-прі

Шевчук Таша Євгенівна

 

Номінація: Художній текстиль (аматори та учні), диплом учасника

 

Волошина Анастасія Іванівна

 

Гудзенко Юлія Олександрівна

 

Дворніченко Христина Павлівна

 

Забоєва Марина Олегівна

 

Каленіченко Валерія Віталіївна

 

Кононенко Діана Миколаївна

 

Крамінська Аміна Артурівна

 

Купрієнко Поліна Олександрівна

 

Лисенко Анна Денисівна

 

Малишева Катерина Сергіївна

 

Острівна Ксенія Володимирівна

 

Ситник Кристина Валеріївна

 

Степаненко Ігор Олександрович

 

Номінація: Художній текстиль (майстри та студенти), призові місця

3

Герман Марія Ілуцівна

2

Добродум Тетяна Олександрівна

2

Мила Наталя Ігорівна

1

Гнилицька Світлана Анатоліївна

1

Дубровська Дарія Андріївна

Гран-прі

Довбиш Ірина Василівна

 

Номінація: Художній текстиль (майстри та студенти), диплом учасника

 

Желудков Роман Миколайович

 

Коріневська Олександра Костянтинівна

 

Лапіна Владислава Андріївна

 

Пажина Надежда Вадимовна

 

Клиновська Анастасія Віталіївна

 

Номінація: Декоративний розпис

(аматори та учні), призові місця

3

Терещенко Дар'я Сергіївна

2

Кравець Валерія Анатоліївна

1

Дробуш Анна Володимирівна

Гран-прі

Милий Ростислав Сергійович

 

Номінація: Декоративний розпис (аматори та учні), диплом учасника

 

Береза Юлія Сергійович

 

Гайворонська Ксенія Сергіївна

 

Данило Іван Васильович

 

Дробишев-Мейдель Давід Святославович

 

Коношко Поліна Володимирівна

 

Максименко Олександр Дмитрович

 

Матяш Олександра Миколаївна

 

Нечай Наталія Сергійовна

 

П'ятикоп Поліна Михайлівна

 

Проценко Єлизавета Максимівна

 

Сінявіна Марія Констянтинівна

 

Смєла Євгенія Олексіївна

 

Сосницька Злата Олександрівна

 

Ткаченко Дмитро Владиславович

 

Уманець Марія Костянтинівна

 

Фошка Марина Миколаївна

 

Чужинова Марина Юріївна

 

Шалімова Аріна Олегівна

 

Шишкіна Марія Василівна

 

Номінація: Декоративний розпис

(майстри та студенти), призові місця

3

Герасименко Олександра Володимирівна

3

Шершньова Тетяна Валентинівна

2

Горобець Наталія Станіславівна

1

Довбиш Ірина Василівна

Гран-прі

Цiвковська Оксана Анатолiïвна

 

Номінація: Декоративний розпис

(майстри та студенти), диплом учасника

 

Божко Вікторія Олександрівна

 

Гикавчук Анна Вячеславовна

 

Клименко Любов Анатоліївна

 

Ковальова Владислава Олегівна

 

Кучкова Виктория Романовна

 

Лещенко Анастасія Вікторівна

 

Максюта Елизавета Валерьевна

 

Максюта Ірина Анатоліївна

 

Радченко Ксенія Олександрівна

 

Сарженко Аліса Олегівна

 

Слободяник Анастасія В'ячеславівна

 

Федірцан Тетяна Іллівна

 

Шикітка Вікторія Василівна

 

Женгура Анастасія Михайлівна

 

Сандакова Анна Сергіївна