ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Відео з відкриття та церемонії нагородження І відкритого конкурсу-виставки "Слобожанські візерунки".

 Підсумки оцінювання робіт учасників І відкритого конкурсу-виставки "Слобожанські візерунки". Запрошуємо всіх учасників на відкриття виставки та урочистості з приводу нагородження переможців та учасників! У програмі: відкриття виставки, брейк-кава, майстер-клас з декоративного розпису, знайомство з цікавими людьми та нашим училищем. Початок об 11:00.

Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" оголошує про початок прийому робіт та заявок на Перший відкритий конкурс-виставку декоративно-прикладного мистецтва "Слобожанські візерунки".

До 25-річчя заснування Обласного комунального закладу "Лозівське училище культури і мистецтв" на першому поверсі прямо у вестибюлі відкрилася виставка робіт студентів відділення декоративно-прикладного мистецтва. На виставці представлені роботи переважно у техніці олійного живопису та батику. Це невелика частина робіт, що наявні у методфонді училища. Найближчим часом ми очікуємо відкриття приміщення для розміщення постійної виставки робіт студентів як з декоративно-прикладного так і образотворчого мистецтва. Цікавою особливістю виставки є портрети викладачів училища. Запрошуємо до перегляду фото з виставки:

Завжди цікаво зазирнути за лаштунки. Для пересічного громадянина, для батьків, викладачів та студентів інших спеціальностей, думаю, було б цікаво, а як же проходять пари в групах художників (так називають студентів відділення декоративно-прикладного мистецтва в ЛУКіМ). Нові фото будуть додаватися і надалі. Представляємо вашій увазі фотографії саме з занять вищезгаданої спеціалізації:

«Буває, часом, сліпну від краси.  Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,–