ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Історія хорового відділу - це, перш за все, історія творчих колективів, виступи яких завжди були пам'ятними подіями культурного життя м. Лозова і Харківської області. А фестивалі і конкурси, у яких брали участь студенти та колективи відділу, мали як обласний, всеукраїнський, так і міжнародний рівень.

 Творча характеристика народного ансамблю пісні і танцю «Сузір’я» Обласного комунального закладу «Лозівське училище культури і мистецтв»

Художній керівник і диригент: заслужений працівник культури України, Почесний громадянин м. Лозова Василь Чурилов
хормейсте: Людмила Шугаєва
керівник оркестру народних інструментів: Андрій Мосєєв
балетмейстер-постановник: Ольга Бобуйок
режисер: Лариса Шапко

Свою творчу діяльність студентський хор розпочав у 1991 році, році заснування училища. Вже в перший рік існування колектив взяв участь у міському святковому концерті на честь Дня Перемоги. У 1993 році хор став учасником Всеукраїнського конкурсу хорового мистецтва у м. Суми, де отримав диплом II ступеню.

У 1999 році відбувся творчий звіт колективу у Національній філармонії у м. Києві. У першому відділенні хор виконував твори a capella, у другому - у супроводі оркестру народних інструментів.творчий звіт колективу у Національній філармонії у м. Києві

творчий звіт колективу у Національній філармонії у м. Києві

У 2004 році хор і оркестр народних інструментів отримали почесний диплом за участь у обласному огляді - конкурсі «Слобожанські передзвони», який проходив на сцені Харківського академічного театру опери і балету ім. М. В. Лисенка.Обласний огляд-конкурс «Слобожанські передзвони»

Ювілейний концерт до 15-річчя училища - 2006 рік.

Ювілейний концерт до 15-річчя училища

Ювілейний концерт до 15-річчя училища

4 березня 2007 року хор і оркестр народних інструментів взяли участь у 22- му Міжнародному фестивалі «Райдужний світ народних мелодій» у с. Комсомолець Зміївського району Харківської області, де отримали диплом лауреата.

У 2007 році хоровий колектив став переможцем Всеукраїнського фестивалю «Мистецька молодь України в Європейському просторі XXI століття», який відбувся 15-16 травня у м. Києві на базі Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв. У цьому фестивалі - конкурсі хор виборов третю премію.Всеукраїнський фестиваль «Мистецька молодь України в Європейському просторі XXI століття»

З відкриттям в училищі спеціальності «Хореографія» у 2007 році ансамбль пісні поповнився хореографічною групою і продовжив творчу діяльність як ансамбль пісні і танцю « Сузір’я».

У вересні 2008 року ансамбль пісні і танцю «Сузір’я» отримав Грамоту Командувача військ Південного оперативного командування генерала – лейтенанта П. М. Литвина за активну творчу співпрацю, високий професіоналізм, артистичну майстерність та вагомий внесок в організацію дозвілля особового складу, задіяного в ліквідації наслідків надзвичайної події у місті Лозова.

У 2011 року ансамбль пісні і танцю «Сузір’я» отримав диплом учасника VIII міжнародного фестивалю словянської культури «Хотмизька осінь», який проходив у с. Хотмизьк Борисівського району Бєлгородської області з 17 по 19 вересня 2011року.

Ювілейний концерт до 20-річчя – 2011 рік.

Вокальний ансамбль духовної музики «Anima» ансамблю пісні і танцю «Сузір’я» з 04 по 08 грудня 2011 року брав участь у II міжнародному конкурсі вокальних ансамблів ім. Д. Бортнянського у м. Києві та виборов III премію.

17 грудня 2011 року ансамбль народного танцю «Світанок» ансамблю пісні і танцю «Сузір’я» отримав Диплом лауреата «Журі аплодує» Всеукраїнського конкурсу дитячої хореографії «Новорічна фантазія» у м. Харкові.

У 2012 році ансамбль пісні і танцю «Сузір’я» уже вкотре брав участь у Міжнародному фестивалі народної музики і пісні «Райдужний світ народних мелодій» у с. Комсомолець Зміївського району Харківської області та знову отримав Диплом лауреата.

10-11 листопада 2012 року у м. Харкові ансамбль народного танцю ансамблю пісні і танцю «Сузір’я» за виконання сербського танцю отримав Диплом срібного призера П’ятого міжнародного фестивалю танцю «Art - Bomb» у номінації « Битва вузів».

Лютий 2013 року – отримання ансамблем пісні і танцю «Сузір’я» звання народного.

Квітень 2013 року – народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я» посів II місце у Всеукраїнському конкурсі вокально-хорового та інструментального ансамблевого виконавства імені Я.С. Степового.

Участь у Всеукраїнському конкурсі вокально - хорового та інструментального ансамблевого виконавства імені Я.С. Степового

Участь у обласному огляді-конкурсі аматорів народного мистецтва Харківської області «Слобожанські передзвони» (жовтень 2013 р., м. Лозова).

Участь у обласному огляді-конкурсі аматорів народного мистецтва Харківської області «Слобожанські передзвони» м. Харків.

22 травня 2014 року у м. Харкові народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я» брав участь в урочистостях з нагоди 153- ї річниці перепоховання українського поета, художника і громадського діяча Т.Шевченка.

Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»

День працівника культури України - 2014 год

19 грудня 2014 року вокальний ансамбль «Словяночка» та фольклорний ансамбль «Чорнобривці» брали участь у фольклорному фестивалю зимового календаря «Святовид».

24 травня 2015 року вокальний ансамбль «Словяночка» брав участь у музичній олімпіаді «Голос Країни» у м. Києві де отримав I місце.

25 червня 2015 року народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я» брав участь у святковому концерті , присвяченому Дню Конституції у ХАТОБі м. Харків.

Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»

Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»

с. Катеринівка Лозівського району - 6 травня 2016 рік

День незалежності України - 2016 р. м. Лозова

«Масляна»

Фольклорний ансамбль " Чорнобривці"

Вокальний ансамбль "Словяночка"