ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Талант, натхнення і щоденна праця

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Тренінгове заняття: «Як зберегти здоров’я. Профілактика наркоманії та ВІЛ інфекцій».

Організація зустрічей студентів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи в училищі, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.

«Розвиток комунікаційних навичок» 24 квітня 2018 року працівники Благодійного фонду «Карітас Харків» Тридуб Ігор та Пасічник Олександр, провели для студентів гуртожитку ОКЗ «ЛУКіМ» тренінгове заняття, присвячене розвитку комунікативних навичок.

Студентська молодь Лозівського училища культури і мистецтв приєдналась до міської щорічної акції «За чисте довкілля»,яка стартувала в місті з березня 2018 року.

18 квітня 2018 року в Лозівського училищі культури та мистецтв пройшла зустріч з представниками Лозівського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Білошицькою Наталією Борисівною та фахівцем Лозівського міськрайонного відділу з питань пробації, практичним психологом Діденко Світланою Анатоліївною.

Проблема наркоманії сьогодні дуже гостра, вживання неповнолітніми, юнаками і дівчатами наркотичних речовин стає небезпечним соціальним явищем. Наркотики руйнують психіку молодих людей, зумовлюють відмову від здорового способу життя, породжують мотиви прийняття хибних рішень. Саме тому, є вкрай важливим зрозуміти, що таке наркотики, щоб краще усвідомлювати шкоду, яка спричинена їх споживанням.

За підтримки Харківської обласної державної адміністрації розпочинається реалізація молодіжного соціального проекту «Бізнес-інкубатор «План «Б».

13 лютого до Лозівського училища культури і мистецтв завітали Благодійний фонд «Карітас Харків», які провели зі студентами лекцію-тренінг «Торгівля людьми існує» в рамках реалізації Державної програми протидії торгівлі людьми.

Щороку з 25 листопада по 10 грудня більше, ніж у 150 країнах світу проходить Міжнародна акція «16 днів проти насильства». Всесвітня організація охорони здоров’я визначає насильство як глобальну загрозу здоров’ю. Згідно із соціологічними дослідженнями, проведеними в різних країнах світу, фізичного чи психологічного насильства зазначає кожна 4 жінка та кожен 10 чоловік.