КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

 

06.06.2021 колектив студентів і викладачів коледжу відвідали святковий захід – ювілейний концерт «Мрії збуваються», присвячений 20-річчю творчої діяльності Муніципального духового оркестру.

Ідея створення колективу належить викладачу коледжу – Валерію Миколайовичу Каменєву.

За роки існування колективу в ньому працювали майже всі випускники відділу духових інструментів і студенти, що поєднували роботу з навчанням.

Сьогодні серед 11 музикантів колективу – вісім випускники коледжу.

Треба зауважити, що всі духовики – це коло друзів на все життя. Так склалось: завжди раді один одному, завжди підтримують, говорять відкрито, щасливі при зустрічі, причому, всі покоління випускників – знайомі між собою: і ті, що закінчили коледж 25 років назад, і нинішні студенти. Така атмосфера, такий свій особистий менталітет добра і поваги серед цих музикантів. Для всіх них духовий оркестр – це путівка в життя, дорога, яку обрали, душа і віддушина, любов до музики.

Тож, приємно було, що колектив вітали Голова Лозівської районної ради Вадим Гоч (випускник коледжу, колишній артист оркестру), Олександр Шапко – начальник відділу дозвіллєвої роботи Управління культури Лозівської міської ради (випускник коледжу, колишній артист оркестру).

Солісти і ведуча концерту – також випускники коледжу: Ольга Цилінська, Ірина Карнаушенко, Ольга Банник.

Колектив привітали начальник Управління культури Лозівської міської ради – Олена Пуга, директор КЗ «ЛФВКМ» ХОР – Людмила Шугаєва, директор Лозівського МПК – Віктор Гаращук.

Захід пройшов дійсно у колі друзів, з оплесками, посмішками, під чудову живу музику, де кожен інструмент звучав досконало. Зичимо колективу творчих успіхів і нових перемог і досягнень. Головне – вірних друзів!

Велика подяка викладачам коледжу за майстерність та професіоналізм в підготовці висококваліфікованих спеціалістів: Каменєву Валерію Миколайовичу, Хандогіну Юрію Івановичу, Тринітці Наталії Володимирівні (випускниця коледжу), Юрченку Максиму Вікторовичу (випускник коледжу).

Лариса Шапко

View the embedded image gallery online at:
https://lvkm.com.ua/1897-uviley-20-2021#sigProId45c927194f