КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

 

01 жовтня 2021 року відбувся капусник до Всеукраїнського дня працівників освіти "Банний день, або з легким паром" за оригінальним сценарієм викладача Л.І. Шапко і за участю студентів групи 94х-113х. Хто ж не пам'ятає відомої фрази Жені Лукашина з фільму "Іронія долі або з легким паром!" з фільму, що став в нашому житті неодмінним атрибутом Нового року. Але у нас День вчителя! А чому не може існувати традиція у викладачів? Ось така креативна ідея.

За задумом студенти, які колись навчалися в коледжі, тепер працюють викладачами і святкують разом з колегами на корпоративі. Вдавані викладачі пригадували студентське життя, жартували, знайомили колег з гороскопом на навчальний рік, співали улюблені пісні, розігрували один одного, влаштовували майстер-класи, провели тестування для глядачів і, навіть, посвятили молодого викладача Абрамкіна А.А. у викладачі. І все це під щирі оплески викладачів і студентів у глядацькому залі.  За проханням директора Л.В. Шугаєвої колектив зі святом привітала Л.І. Шапко. А всім викладачам були вручені тематичні сувеніри.

Звісно, були запрошені і артисти:

Богдан Слісаренко, Руслана Косяк, народний ансамбль танцю "Родослав", Сергій Діденко і Олександра Семиволос, народний естрадно-духовий оркестр, Анар Абрамкін.

Зі святом, шановні колеги!

Нехай кожен день буде добрим та веселим, цікавим та яскравим, нехай кожен студент радує Вас своїми досягненнями, нехай кожна близька людина дарує Вам гармонію та щастя.

День працівників освіти 2021 на Фейсбук

Викладач Лариса Шапко