КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

 

12.10.21 до Дня українського козацтва, захисників і захисниць України в  коледжі відбувся дипломний захід з Культурно-дозвіллєвої діяльності студента групи 94х Миколи Головатенко.

Вболівальники у спортивній залі в очікуванні початку заходу, бо сьогодні будуть змагатися найкращі студенти коледжу – три команди славних хлопців у силі, спритності та майстерності: команда «Хортиця», девіз команди «Козацькому роду нема переводу!»,  команда «Братчики», девіз команди «Нуте, браття, або перемогу добути, або дома не бути!», команда «Чайка», девіз «Борітеся – поборете!»

Команди учасників вишикувані на старті. Сьогодні, вшановуючи пам’ять славних козаків і гідних синів України, учасники доведуть, що ми нащадки, гідні своїх славних предків.

 

До звука звук, струна струні одвітна

А всі одвітні серцю кобзаря.

А вже козацьке військо «Маком квітне»

І спалахнула Хортиці зоря.

 

Лунає пісня «Україна вишиванка» у виконанні Юлії Васильєвої.

Ведучі – Юлія Васильєва і Микола Головатенко запрошують команди до старту.

Оцінює конкурси козацька старшина (жюрі) у складі:

Директор коледжу Шугаєва Людмила Володимирівна, заступник директора Жарко Олена Миколаївна, керівник виробничої практики з КДД – Шапко Лариса Іванівна, соціальний педагог Кваснюк Наталія Сергіївна, завідуюча музичним відділом Кагадей Тетяна Юріївна.

Для підняття бойового духу, настрою наших хлопців лунають пісні у виконанні Анара Абрамкіна, Миколи Головатенка,  Гаврилової Наталії.  Андрій Тилик продемонструє козацькі вправи з саблями та батогом.

А завдання всім командам буде давати наш хорунжий – викладач фізичного виховання, організатор заходу, тренер і натхненник – Олена Леонідівна Висоцька!

Були проведені різноманітні естафети: «Визволи друга»,  «Влучний кидок», «Пінгвіни з м’ячем»,  «Вперед-назад», «Вушко голки», «Швидкі краби,  «Фортеця», розважальна естафета «Одінь товариша» і тематична вікторина.

Учасники з честю впорались з усіма завданнями та естафетами, продемонстрували силу і спритність козацького роду.

За підсумками журі Перше місце поділили команди «Хортиця» і «Чайка». На другому – «Братчики».              

Нагороди також отримали переможці вікторини, переможці розважальної естафети.

 

Ще раз вітаємо всіх учасників і всіх переможців! Бажаємо Божого благословення, міцного здоров’я, добра, миру, злагоди, творчої наснаги, любові, світла і краси!

Викладач Лариса Шапко