КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

 

Студенти коледжу – майбутні викладачі фахових дисциплін, разом зі своїми наставниками відзначили професійне свято – День працівників освіти! Святковий ранок для викладачів коледжу розпочався з сюрпризу. Представники студентського самоврядування від імені всіх студентів навчального закладу креативно привітали своїх дорогих вчителів зі святом. Студенти на вході до коледжу зустрічали їх бурхливими оплесками та квітами.

Також в цей день в навчальному закладі пройшов День самоврядування. Вся влада і керівництво навчально-виховним процесом  перейшла до членів студентської ради. Найрозумніші та найсміливіші студенти спробували себе у ролі викладачів та старанно виконували їх функції.

Наприклад, урок з навчальної дисципліни «Теорія і практика культурно-дозвіллєвої діяльності» (викладач Шапко Л.І.) у групі 93х122х проводила студентка 4 курсу Дмитренко Дарина Андріївна за темою: «Вивчення інтересів відвідувачів клубних установ». Студенти в рамках комбінованого уроку про слухали лекційний матеріал за темою, відповіли на питання що до засвоєння навчального матеріалу, розробили запитання для анкети «Проведення дозвіллєвих заходів в коледжі та місті Лозова, розробили запитання для проведення інтерв’ю «Аналіз дозвіллєвих заходів в коледжі та м. Лозова». Розробивши питання, провели анкетування та взяли інтерв’ю у викладачів та студентів коледжу з фіксуванням аудіовідповідей на диктофон, зробили фото з опонентами.

Самоврядування – це унікальна можливість для студентів побачити роботу трудового колективу коледжу «з середини», спробувати самим докласти руку до створення комфортних умов навчання і відпочинку, осягнути об’єм тієї роботи, яка робиться задля студентів викладачами та внести свої нові креативні ідеї.

Викладачі Наталія Кваснюк і Лариса Шапко