КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

 

21 жовтня 2021 року відбувся Дипломний захід студентки 4 курсу групи 94хнд Сороки Юлії - Церемонія нагородження переможців та учасників фотоконкурсу «Моє феєричне літо».

У нашому коледжі вперше відбувся фотоконкурс «Моє феєричне літо». У конкурсі взяли участь 26 студентів. Були представлені такі номінації: «Портрет на фоні літа», «Я і..», «Літній пейзаж». Також проводилось онлайн-голосування за Приз глядацьких симпатій.

Наше шановне журі:

Парамєєва Олена Анатоліївна, викладач-методист вищої категорії, директор Лозівської дитячої художньої школи

Гаращук Людмила Олексіївна, засновниця «Радіо Терра», директор Туристичного агентства «СанСвіт»

Сарженко Олена Миколаївна, викладач Лозівського фахового коледжу мистецтв, член Спілки художників України

Гриньова Світлана Анатоліївна, випускниця коледжу 2010 року, редактор ТРК «Вектор»

Власова Єлизавета, фотохудожник, інстаграм-блогер

На жаль, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, оцінювання робіт відбувалось в режимі online.

Переможці:

Номінація «Портет на фоні літа»

1 місце – Дмитренко Дарина

2 місце  - Пересичанський Богдан

3 місце – Дюміна Дар’я

Номінація «Я і…»

1 місце  - Козлова Ольга

2 місце – Мартиненко Вікторія

3 місце – Саранчук Лариса

Номінація «Літній пейзаж»

1 місце – Павленко Катерина

2 місце – Бережна Марина

3 місце – Федорчук Ірина

Переможниця онлайн-голосування – студентка 1 курсу гр. 91 дпм Клочко Софія.

Щиро дякую представникам журі  та інформаційному спонсору ТРК «Вектор» за вашу небайдужість, справедливу оцінку робіт і приємну співпрацю!

Висловлюю вдячність за технічну допомогу: Захарченку Сергію Олександровичу, Савіну Сергію Володимировичу, Молодоженову Микиті.

За режисерську підготовку, допомогу і підтримку дякую Ларисі Іванівні Шапко, яка поділилась досвідом і дала змогу вперше побути режисером мого заходу!

Музичні номери підготували: Анастасія Линник, студентка 4 курсу; Стефанія Виноградова, студентка 2 курсу; Вокальний ансамбль старшокурсниць у складі: Юлія Васильєва, Інна Собяніна, Анастасія Линник, Юлія Сорока (під керівництвом Абрамкіна Анара Ахмедовича); Абрамкін Анар Ахмедович, викладач хорових дисциплін; Ансамбль від Народного естрадно-духового оркестру (під керівництвом Н.В.Тринитки).

Ведучі Ярослав Авдєєв і Юлія Сорока!

Вітаю переможців і дякую учасникам за представлені яскраві і неповторні роботи.

Студентка 4 курсу гр.94хнд,

організатор фотоконкурсу

Сорока Юлія