КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

 

20 листопада 2021 року, в Палаці дозвілля "Листопад" відбувся відкритий фестиваль фольклорного та народно-сценічного танцю "Етнокультурна мозаїка". На сцені були представлені 10 хореографічних колективів з різних куточків України.

Проєкт покликаний популяризувати традиції, звичаї та обряди серед дітей та молоді.

Вітаємо Народний ансамбль народного танцю "Родослав", керівник Ольга Бобуйок, хореограф Тетяна Гоч, який отримав два перших місця у Всеукраїнському Відкритому етнофестивалі фольклорного та народно-сценічного танцю "Етнокультурна мозаїка" м. Полтава.

Викладачі і студенти дякують організатору фестивалю, голові журі, керівнику гуртка - методисту Народного художнього колективу "Ансамбль фольклорно-стилізованого танцю "Плай", керівнику театру танцю "Плай" Лілії Довганюк, яка силою свого духу прищеплює любов дітей до національної культури та хореографічного мистецтва та за можливість бути частиною чудового видовища. Надзвичайно приємно, що в наш час є справжні фанати своєї справи, для яких естетичне виховання дітей - це не просто робота, а справа всього життя.

Велика подяка і членам жюрі фестивалю:

Олександру Плахотнюку - кандидату мистецтвознавства, доценту кафедри режисури і хореографії Львівського національного університету ім.Івана Франка, художньому керівнику та балетмейстеру Театру танцю "Відлуння";

Ірині Гутник - кандидату педагогічних наук, доценту кафедри хореографічного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв, художньому курівнику та балетмейстеру ансамблю народного танцю "Київ";

Володимиру Дольчуку - заслуженому працівнику культури, начальнику творчого відділу Національної хореографічної спілки України, художньому керівнику зразкового ансамблю народного танцю "Барвінок" за високу оцінку діяльності нашого колективу, особливу вдячність висловлюємо членам журі за поради та настанови.

Зичимо керівникам і студентам творчої наснаги та нових перемог!

Новина у facebook