КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

10 листопада 2023 року відбувся Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи», на якому було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу серед закладів фахової передвищої освіти «Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога». Конкурс проводився Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти за підтримки Інституту цифровізації освіти НАПН України, компанії UGEN (UKRAINIAN GENERATION).

 

ІІІ місце у номінації «Електронний посібник» посіла збірка з методичними рекомендаціями «Джаз. Перші сходинки», авторами якого є викладачі нашого коледжу: Нінель Василівна Сорока і Валентина Іванівна Снігуренко.

Цей електронний навчальний  посібник створено у форматі HTML, який має вигляд звичайного сайту, версія адаптована до будь-якого пристрою (телефон, планшет, комп’ютер), містить методичні поради, корисні посилання, великий обсяг нотного матеріалу за розділами: Джазові вправи та етюди, Джазові інвенції, Регтайми, Блюзи, П’єси, які, до того ж, можна не тільки переглянути, збільшити або завантажити для друку, але й прослухати.

Цю роботу, її зміст та методичну цінність високо оцінило також професійне журі з мистецької освіти -  збірка стала переможцем і посіла І місце в Обласному конкурсі методичних робіт «Моя методика» (м.Харків, ОНМЦ).

Валентину Іванівну і Нінель Василівну поєднує багаторічна дружба і творча співпраця, у їхньому доробку багато спільних виступів, проєктів і досягнень:

Збірка фортепіанних ансамблів «Разом грати веселіше» 2018 – І місце Обласного конкурсу з розробки освітньо-методичних матеріалів.

Збірка фортепіанних ансамблів «Чарівні ритми вальсу» 2020 – І місце Обласного конкурсу з розробки освітньо-методичних матеріалів.

Два випуски журналу «Музична школа» № 147 і №149 2021 року повністю складаються з перекладень Снігуренко В.І., Сороки Н.В.

Викладачі мають публікації  у науково-методичних збірниках, їх неодноразово запрошували до виступу на конференціях, обласних курсах підвищення кваліфікації тощо.

Бажаємо нашим колегам міцного здоров'я, творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень і щедрих ужинків на науковій ниві!

 

010203040506070809010011

Виступ на КПК 2023 Страница 1Виступ на КПК 2023 Страница 2Виступ на КПК 2023 Страница 3Серпневий тиждень 28.08.23 Страница 1Серпневий тиждень 28.08.23 Страница 2