КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

 У коледжі завжди цікаво та напружено під час виборів до Студентської ради. Це не тільки можливість для студентів висловити свою думку, а й шанс для тих, хто мріє про активну участь у формуванні студентського життя.

  Дистанційна форма навчання не стала на заваді і в цьому році. Тож, 

 17 листопада вже традиційно на День студента в КЗ «ЛФВКМ» ХОР пройшли вибори Студентської ради на онлайн-платформі Google classroom, за допомогою Google форми. 

На посаду голови студентської ради висунули свої кандидатури шість студентів: Колодка Кирило, Гринь Лусія, Гриценко Анна, Бурлакова Уляна, Бабкіна Єлизавета та Бойко Діана. 

За результатами голосування два кандидати, Бурлакова Уляна та Колодка Кирило, набрали однакову кількість голосів, тому виборці голосували двічі. Та за підсумками другого голосування посаду голови студентської ради протягом двох років буде обіймати Уляна Бурлакова, студентка групи 91 ХНД/НХ.

Новообрана голова Студентської Ради та ЇЇ нова лідерська команда планують працювати на благо усієї студентської спільноти. Це важливий крок у забезпеченні співпраці між адміністрацією та здобувачами освіти, а також у здійсненні планів щодо покращення умов для навчання та підтримки різноманітних студентських ініціатив.

Студентська Рада має великий потенціал для впливу на життя коледжу та студентської спільноти. Її робота буде спрямована на створення стимулів для активності студентів, на підтримку їхніх ідей та на просування ініціатив, спрямованих на зміни та поліпшення у всіх аспектах життя коледжу

Дякуємо всім здобувачам освіти, що виявили активну громадську позицію!

010203040506070809010