КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Талант, натхнення і щоденна праця

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Підійшов до завершення навчальний рік у дитячій студії "ЛУКіМ-КА" - Кіндер Аматори, яка була відкрита 1 вересня 2016 року. Перший рік, перші помилки та звершення, перший досвід гурткової роботи в Лозівському училищі культури і мистецтв.

Студійці "Об'єктиву" розпочали весняний день з висаджування дерев у парку залізничників, де в минулому бурлило суспільне життя лозівчан. Зараз парк перебуває у дещо занедбаному стані і діти студії разом з батьками та керівником Галиною Федорівною Перець вирішили допомогти у його відродженні та відновленні зелених насаджень. Дивіться відео:

Заняття в дитячій студії "ГриМаски", що діє в гуртках "ЛУКіМ-КА" - Кіндер аматори.

Заняття в дитячій студії "VIA-City", що діє в гуртках "ЛУКіМ-КА" - Кіндер аматори.

Заняття в дитячій студії "Акварелька", що діє в гуртках "ЛУКіМ-КА" - Кіндер аматори.

Фільм-альманах у жанрі казки – на каналах місцевого телебачення. Авторську роботу викладача Лозівського училища культури і мистецтв Галини Перець названо наймасштабнішим дитячим кінопроектом, котрий робився будь-коли у місті. У зйомках було задіяно 80 дітей.

Пройшло менше півроку з часу створення дитячої студії "Об'єктив", а майбутні журналісти, оператори та телеведучі вже провели прес-конференцію з Лозівським міським головою Сергієм Володимировичем Зеленським. Ця подія збіглася з новорічними святами і Сергій Володимирович вітав дітей у своєму кабінеті та пригощав ласощами. Як це було дивіться у відео ↓↓↓

Ви не знаєте, як позбавити дитину від негативного впливу вулиці? Від комп’ютерної залежності? Ми створили новий розвиваючий освітній простір – Країну «ЛУКіМ-КА (Кіндер аматори)», який працює для Вас на базі Лозівського училища культури і мистецтв, де кожна дитина – унікальна й неповторна.

З 01 вересня 2016 року на базі ОКЗ "Лозівське училище культури і мистецтв" було відкрито дитячу мистецьку студію "ЛУКіМ-КА". Запрошуємо усіх бажаючих дітей віком від 6 до 15 років до гуртків. Подробиці за телефоном (05745) 50108 або за адресою м. Лозова, мікрорайон 4, будинок 3.