КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Талант, натхнення і щоденна праця

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Гордістю коледжу є його випускники: для багатьох з них навчання у Лозівському вищому коледжі мистецтв стало лише першим кроком для подальшого насиченого творчого життя.

Так випускники хорового відділу співають на сценах оперних театрів, у народних, камерних, академічних та церковних хорах, ансамблях пісні і танцю, в естрадних колективах: О. Сидоров та Є. Польовий працюють на посадах артистів Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю м. Харків; їх чудовими голосами пишається училище: В. Коротич – соліст Маріїнського театру опери та балету (викладач по класу вокалу – Перехрест В.Я.), В. Комаров – соліст Харківського театру опери та балету ім. М.В. Лисенка (викладач по класу вокалу – Перехрест В.Я.); Р. Куштим – соліст Харківського театру музичної комедії (викладач по класу вокалу – Найпак Т.О.), К. Полова – артистка хору Національної заслуженої академічної капели України «Думка», І. Колесник – артистка основного складу Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Г.Г. Верьовки, А. Помпєєва – солістка Харківської філармонії, О. Ващенко – соліст Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю; працюють у вищих навчальних закладах України: О. Чубукіна, О. Бурлаченко, Є. Ходикіна, Н. Кваснюк, Л. Шугаєва; натхненно працюють з дитячими хоровими колективами – О. Гетьман та В. Чуйко – та регентами церковних хорів: Є. Ходикіна, Л. Шугаєва, Н. Божко, А. Гома, Н. Зоріна.

В. Комаров В. Комаров

Перед виходом на сцену. В. Комаров у сценічному образі

 

В. Коротич В. Коротич

В. Коротич – соліст Маріїнського театру опери та балету

Р. Куштим Р. Куштим

Р. Куштим – соліст Харківського театру музичної комедії

 Анна Помпєєва і Дмитро Бондаренко К. Полова

На сцені солісти Харківської філармонії, лауреати міжнародних конкурсів Анна Помпєєва і Дмитро Бондаренко

К. Полова – артистка хору Національної заслуженої академічної капели України «Думка»

 Л. Шугаєва Н. Кваснюк
Л. Шугаєва – голова відділу хорового співу, викладач ОКЗ «ЛВКМ»

Н. Кваснюк – викладач хорових дисциплін ОКЗ «ЛВКМ»

Є. Ходикіна

Є. Ходикіна – викладач хорових та музично-теоретичних дисциплін ОКЗ «ЛВКМ»

А. Гома А. Гома

А. Гома – лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів

Каплоух Руслан і Гома Артем
О. Герман Є. Польовий О. Ващенко О. Сидоров

О. Герман – керівних дитячого хору Лозівської ДШМ № 1

На фото 2-й, 3-й і 4-й зверху – Є. Польовий, О. Ващенко, О. Сидоров – майбутні артисти і соліст Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю

 Н. Зоріна  О. Чубукіна
Н. Зоріна – регент Свято-Архістратиго-Михайлівського храму м. Лозова

О. Чубукіна – викладач ХНПУ ім. Г. С. Сковороди

 Випускники відділу народних інструментів працюють на різних посадах в Лозівському вищому коледжі мистецтв: Сахновська Н.В., Слободяник М.В., Захарченко С.О., Свиридова Г.Г.; викладачами коледжу в різні роки працювали його випускники, які досягли визначних успіхів у професії і прославляють Лозівщину далеко за її межами – у країнах СНД та Європи: Оксана Соболєва – лауреат багатьох міжнародних конкурсів естрадної пісні, Іван Чурилов – Заслужений артист України, артист ансамблю пісні і танцю Збройних сил України та соліст Національної філармонії України, лауреат Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів «Citta di Lanciano» у 2014 році (перша премія) в м. Ланчіано, Італія.

І. Чурилов О. Соболєва
І. Чурилов – Заслужений артист України, соліст Національної філармонії України, лауреат міжнародних конкурсів О. Соболєва – лауреат міжнародних конкурсів
 Н. Сахновська Г. Свиридова

Н. Сахновська – викладач народних інструментів ОКЗ «ЛВКМ»

Г. Свиридова – методист, викладач баяна, акордеона ОКЗ «ЛВКМ»

Випускники відділу декоративно-прикладного мистецтва Лозівського вищого коледжу мистецтв працюють викладачами загальноосвітніх шкіл та шкіл естетичного виховання м. Лозова та Харківської області, продовжують навчання у вищих навчальних закладах України ІІІ-IV рівнів акредитації.

М. Слободяник Савін С.В.


Один з найкращих випускників відділу – Савін С.В. – закінчив коледж з відзнакою, здобув повну вищу освіту за спеціальністю дизайнера і в 2015 р. приєднався до колективу викладачів Лозівського вищого коледжу мистецтв.

М. Слободяник – голова відділу декоративно-прикладного мистецтва, викладач ОКЗ «ЛВКМ»

 

Випускниця відділення декоративно-прикладного мистецтва, 2010 р. - Гарькава Ольга Валентинівна.

Освіта: Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА). Магістр мистецтвознавства, теорії та історії мистецтва, критик, дослідниця, викладачка. Аспірантка Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Місця роботи: Медіатор в PinchukArtCentre (Пінчук арт центр), (листопад 2013 - серпень 2016); Старший науковий співробітник освітнього відділу Національного музею мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків, дослідниця китайської порцеляни, авторка та ведуча дитячих освітніх програм, екскурсій та майстер-класів, (липень 2014 - нині).

 

14199676 1082667941816487 812512932257300060 n

Випускники відділу духових інструментів Лозівського вищого коледжу мистецтв продовжують навчання у Харківському національному університеті мистецтв ім. І.П. Котляревського, Харківській державній академії культури, Харківському національному педагогічному університеті ім. Г.С. Сковороди, Луганській державній академії культури і мистецтв, Київському національному університеті культури і мистецтв, Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв; працюють викладачами училищ та шкіл естетичного виховання, артистами та диригентами у муніципальних та військових оркестрах Лозової, Харкова, Києва, Сімферополя, Дніпропетровська.


С. Савенко

Випускник відділу по класу кларнета Савенко Сергій (клас викладача Хандогіна Ю.І.) працював у симфонічному оркестрі «Слобожанський» і Оперній студії при Харківському державному інституті мистецтв, з 2003 р. по 2005 р. викладав спеціальний музичний інструмент (кларнет) у Лозівському вищому коледжі мистецтв, а з 2003 р. по сьогоднішній день гастролює по Україні, країнах СНД та Європи з колективами Сергій Бабкін та Оркестр Че, які за правом вважаються одними з найяскравіших гуртів м. Харків.

 

Випускники відділу народної хореографії Лозівського вищого коледжу мистецтв отримують дипломи молодшого спеціаліста і працюють викладачами в школах естетичного виховання, загальноосвітніх школах, керівниками танцювальних гуртків при закладах культури м. Лозова, а одні з найкращих випускниць відділу – Захарченко К.І. і Вихованець Т.С. – закінчили коледж з відзнакою, здобули повну вищу освіту і приєдналися до педагогічного колективу Лозівського вищого коледжу мистецтв.

 
К. Захарченко Т. Вихованець

К. Захарченко – викладач ОКЗ «ЛВКМ»

Т. Вихованець – голова відділу народна хореографія ОКЗ «ЛВКМ»

 

Вероніка Логвиненко випускниця хореографічного відділення 2011 року.

Вероніка заснувала Школу танців та фітнесу "Snake", під її керівництвом колективи є переможцями багатьох фестивалів та конкурсів України, Грузії та інших країн.

Випуск 1999 року

 

Випуск 1999 року

Випуск 2000 року

Випуск 2000 року

Випуск 2007 року

Випуск 2009 року

Випуск 2009 року

Випуск 2011 року

Випуск 2012 року