КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Талант, натхнення і щоденна праця
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Гордістю коледжу є його випускники: для багатьох з них навчання у Лозівському вищому коледжі мистецтв стало лише першим кроком для подальшого насиченого творчого життя.

Так випускники хорового відділу співають на сценах оперних театрів, у народних, камерних, академічних та церковних хорах, ансамблях пісні і танцю, в естрадних колективах: О. Сидоров та Є. Польовий працюють на посадах артистів Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю м. Харків; їх чудовими голосами пишається училище: В. Коротич – соліст Маріїнського театру опери та балету (викладач по класу вокалу – Перехрест В.Я.), В. Комаров – соліст Харківського театру опери та балету ім. М.В. Лисенка (викладач по класу вокалу – Перехрест В.Я.); Р. Куштим – соліст Харківського театру музичної комедії (викладач по класу вокалу – Найпак Т.О.), К. Полова – артистка хору Національної заслуженої академічної капели України «Думка», І. Колесник – артистка основного складу Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Г.Г. Верьовки, А. Помпєєва – солістка Харківської філармонії, О. Ващенко – соліст Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю; працюють у вищих навчальних закладах України: О. Чубукіна, О. Бурлаченко, Є. Ходикіна, Н. Кваснюк, Л. Шугаєва; натхненно працюють з дитячими хоровими колективами – О. Гетьман та В. Чуйко – та регентами церковних хорів: Є. Ходикіна, Л. Шугаєва, Н. Божко, А. Гома, Н. Зоріна.

В. Комаров В. Комаров

Перед виходом на сцену. В. Комаров у сценічному образі

 

В. Коротич В. Коротич

В. Коротич – соліст Маріїнського театру опери та балету

Р. Куштим Р. Куштим

Р. Куштим – соліст Харківського театру музичної комедії

 Анна Помпєєва і Дмитро Бондаренко К. Полова

На сцені солісти Харківської філармонії, лауреати міжнародних конкурсів Анна Помпєєва і Дмитро Бондаренко

К. Полова – артистка хору Національної заслуженої академічної капели України «Думка»

 Л. Шугаєва Н. Кваснюк
Л. Шугаєва – голова відділу хорового співу, викладач ОКЗ «ЛВКМ»

Н. Кваснюк – викладач хорових дисциплін ОКЗ «ЛВКМ»

Є. Ходикіна

Є. Ходикіна – викладач хорових та музично-теоретичних дисциплін ОКЗ «ЛВКМ»

А. Гома А. Гома

А. Гома – лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів

Каплоух Руслан і Гома Артем
О. Герман Є. Польовий О. Ващенко О. Сидоров

О. Герман – керівних дитячого хору Лозівської ДШМ № 1

На фото 2-й, 3-й і 4-й зверху – Є. Польовий, О. Ващенко, О. Сидоров – майбутні артисти і соліст Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю

 Н. Зоріна  О. Чубукіна
Н. Зоріна – регент Свято-Архістратиго-Михайлівського храму м. Лозова

О. Чубукіна – викладач ХНПУ ім. Г. С. Сковороди

 Випускники відділу народних інструментів працюють на різних посадах в Лозівському вищому коледжі мистецтв: Сахновська Н.В., Слободяник М.В., Захарченко С.О., Свиридова Г.Г.; викладачами коледжу в різні роки працювали його випускники, які досягли визначних успіхів у професії і прославляють Лозівщину далеко за її межами – у країнах СНД та Європи: Оксана Соболєва – лауреат багатьох міжнародних конкурсів естрадної пісні, Іван Чурилов – Заслужений артист України, артист ансамблю пісні і танцю Збройних сил України та соліст Національної філармонії України, лауреат Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів «Citta di Lanciano» у 2014 році (перша премія) в м. Ланчіано, Італія.

І. Чурилов О. Соболєва
І. Чурилов – Заслужений артист України, соліст Національної філармонії України, лауреат міжнародних конкурсів О. Соболєва – лауреат міжнародних конкурсів
 Н. Сахновська Г. Свиридова

Н. Сахновська – викладач народних інструментів ОКЗ «ЛВКМ»

Г. Свиридова – методист, викладач баяна, акордеона ОКЗ «ЛВКМ»

Випускники відділу декоративно-прикладного мистецтва Лозівського вищого коледжу мистецтв працюють викладачами загальноосвітніх шкіл та шкіл естетичного виховання м. Лозова та Харківської області, продовжують навчання у вищих навчальних закладах України ІІІ-IV рівнів акредитації.

М. Слободяник Савін С.В.


Один з найкращих випускників відділу – Савін С.В. – закінчив коледж з відзнакою, здобув повну вищу освіту за спеціальністю дизайнера і в 2015 р. приєднався до колективу викладачів Лозівського вищого коледжу мистецтв.

М. Слободяник – голова відділу декоративно-прикладного мистецтва, викладач ОКЗ «ЛВКМ»

 

Випускниця відділення декоративно-прикладного мистецтва, 2010 р. - Гарькава Ольга Валентинівна.

Освіта: Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА). Магістр мистецтвознавства, теорії та історії мистецтва, критик, дослідниця, викладачка. Аспірантка Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Місця роботи: Медіатор в PinchukArtCentre (Пінчук арт центр), (листопад 2013 - серпень 2016); Старший науковий співробітник освітнього відділу Національного музею мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків, дослідниця китайської порцеляни, авторка та ведуча дитячих освітніх програм, екскурсій та майстер-класів, (липень 2014 - нині).

 

14199676 1082667941816487 812512932257300060 n

View the embedded image gallery online at:
https://lvkm.com.ua/studentam/best-studs-grads#sigProIdb767ecab2b

Випускники відділу духових інструментів Лозівського вищого коледжу мистецтв продовжують навчання у Харківському національному університеті мистецтв ім. І.П. Котляревського, Харківській державній академії культури, Харківському національному педагогічному університеті ім. Г.С. Сковороди, Луганській державній академії культури і мистецтв, Київському національному університеті культури і мистецтв, Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв; працюють викладачами училищ та шкіл естетичного виховання, артистами та диригентами у муніципальних та військових оркестрах Лозової, Харкова, Києва, Сімферополя, Дніпропетровська.


С. Савенко

Випускник відділу по класу кларнета Савенко Сергій (клас викладача Хандогіна Ю.І.) працював у симфонічному оркестрі «Слобожанський» і Оперній студії при Харківському державному інституті мистецтв, з 2003 р. по 2005 р. викладав спеціальний музичний інструмент (кларнет) у Лозівському вищому коледжі мистецтв, а з 2003 р. по сьогоднішній день гастролює по Україні, країнах СНД та Європи з колективами Сергій Бабкін та Оркестр Че, які за правом вважаються одними з найяскравіших гуртів м. Харків.

 

Випускники відділу народної хореографії Лозівського вищого коледжу мистецтв отримують дипломи молодшого спеціаліста і працюють викладачами в школах естетичного виховання, загальноосвітніх школах, керівниками танцювальних гуртків при закладах культури м. Лозова, а одні з найкращих випускниць відділу – Захарченко К.І. і Вихованець Т.С. – закінчили коледж з відзнакою, здобули повну вищу освіту і приєдналися до педагогічного колективу Лозівського вищого коледжу мистецтв.

 
К. Захарченко Т. Вихованець

К. Захарченко – викладач ОКЗ «ЛВКМ»

Т. Вихованець – голова відділу народна хореографія ОКЗ «ЛВКМ»

 

Вероніка Логвиненко випускниця хореографічного відділення 2011 року.

Вероніка заснувала Школу танців та фітнесу "Snake", під її керівництвом колективи є переможцями багатьох фестивалів та конкурсів України, Грузії та інших країн.

View the embedded image gallery online at:
https://lvkm.com.ua/studentam/best-studs-grads#sigProId6c5fc85eaa

Випуск 1999 року

 

Випуск 1999 року

Випуск 2000 року

Випуск 2000 року

Випуск 2007 року

View the embedded image gallery online at:
https://lvkm.com.ua/studentam/best-studs-grads#sigProId72710be31b

Випуск 2009 року

Випуск 2009 року

Випуск 2011 року

View the embedded image gallery online at:
https://lvkm.com.ua/studentam/best-studs-grads#sigProId822055c36a

View the embedded image gallery online at:
https://lvkm.com.ua/studentam/best-studs-grads#sigProId0c20d550cf

View the embedded image gallery online at:
https://lvkm.com.ua/studentam/best-studs-grads#sigProId0b6eb54755

Випуск 2012 року

View the embedded image gallery online at:
https://lvkm.com.ua/studentam/best-studs-grads#sigProId2377dfaa9d

View the embedded image gallery online at:
https://lvkm.com.ua/studentam/best-studs-grads#sigProIdf14b84a9c4

View the embedded image gallery online at:
https://lvkm.com.ua/studentam/best-studs-grads#sigProId95664c95f8