КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Талант, натхнення і щоденна праця

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Графік проведення кваліфікаційної атестації випускників ОКЗ «Лозівське училище культури і мистецтв» 2018 року

До вашої уваги представляємо графік літньої сесії в ОКЗ "ЛУКіМ". За результатами літньої сесії буде вирішуватися питання переведення студентів на наступний курс, визначення рейтингових списків студентів для призначення стипендій і, насамперед, видачі дипломів молодшого спеціаліста випускникам цього року. Тож бажаємо всім студентам успіхів і скласти всі іспити та заліки на відмінно!

Графік зимової екзаменаційної сесії 2017-2018 навчального року.

Графік лабораторно-екзаменаційних сесій на заочному відділенні ОКЗ «Лозівське училище культури і мистецтв» на 2017-2018 навчальний рік.

До вашої уваги представляємо графік літньої сесії в ОКЗ "ЛУКіМ". За результатами літньої сесії буде вирішуватися питання переведення студентів на наступний курс, визначення рейтингових списків студентів для призначення стипендій і, насамперед, видачі дипломів молодшого спеціаліста випускникам цього року. Тож бажаємо всім студентам успіхів і скласти всі іспити та заліки на відмінно.

Графік лабораторно-екзаменаційних сесій на заочному відділенні ОКЗ "Лозівське училище культури і мистецтв" на 2016-2017 навчальний рік