КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Талант, натхнення і щоденна праця
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Нещодавно у житті Лозівського фахового вищого коледжу мистецтв сталися значні зміни – у користування закладу була надана чотириповерхова будівля колишнього Лозівського колегіуму №2, завдяки чому нарешті вдалося значно розширити корисну площу коледжу та забезпечити потреби навчального процесу у аудиторіях, танцювальних залах, художніх галереях тощо.

Наразі до структури коледжу входять: концертна зала і три хореографічних зали, спортивний зал та спортивний майданчик, комп'ютерний клас, бібліотека, необхідний музичний інструментарій, сучасна аудіо- та відеотехніка, гуртожиток на 70 місць. Також працює костюмерна, де зберігаються всі сценічні костюми.

Студенти мають можливість брати участь у різних конкурсах, фестивалях, концертах та інших заходах, де вони можуть розкрити свої творчі здібності. Кожного року студенти беруть участь у різноманітних концертах, районних та міських заходах, а у День студента у них відбувається особливе святкування, яке вони організовують самостійно.

Концертна зала

Зусиллями адміністрації, педагогічного колективу та адміністративно-господарської частини концертну залу коледжу було повністю перебудовано: розширено сцену, відремонтовано підлогу, стіни та стелю, оздоблено сцену, ведуться роботи з побудови балкону.

На сцені концертної зали комунального закладу «Лозівський фаховий вищий коледж мистецтв» регулярно проводяться різноманітні концертні, тематичні та культурно-розважальні заходи, звітні концерти відділів, дипломні заходи, державні іспити, репетиції творчих колективів тощо.

Державний іспит з предмета «Диригування та читання партитур». Державний іспит з предмета «Диригування та читання партитур».
 Державний іспит з предмета «Диригування та читання партитур». На сцені концертної зали КЗ «ЛФВКМ» ХОР - народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я», диригент – студент 4 курсу Каплоух  Руслан  Державний іспит з предмета «Диригування та читання партитур». На сцені вокальний ансамбль «Anima, диригент – студентка 4 курсу Бутенко Оксана
На сцені концертної зали ЛУКіМ – заняття з хорового класу Захист звання «народний» ансамблем пісні і танцю «Сузір’я»
На сцені концертної зали КЗ "ЛФВКМ" ХОР – заняття з хорового класу,  викладач – Шугаєва Л.В. Захист звання «народний» ансамблем пісні і танцю «Сузір’я». Вокально-хореографічна композиція «Чорноморець іде»

 Хореографічні зали

Практичне навчання студенти здійснюють у трьох хореографічних залах та на сцені концертного залу Лозівського фахового вищого коледжу мистецтв, які облаштовані спеціальним обладнанням, музичними інструментами та музичною апаратурою.

 

Заняття з народно-сценічного танцю веде викладач Христенко Н.В. Вправи біля станка
 Заняття з народно-сценічного танцю веде викладач Христенко Н.В.  Вправи біля станка
005 006 007

Комп’ютерний клас

У Лозівському фаховому вищому коледжі мистецтв створені належні умови для формування комп’ютерної грамотності студентів: комп’ютерний клас коледжу обладнано сучасною технікою з постійним доступом до мережі «Інтернет», а висококваліфіковані викладачі забезпечують гідний рівень викладання таких дисциплін, як «Інформатика», «Музична інформатика», «Основи комп’ютерної графіки» тощо.

comp class1 comp class2
comp class3 comp class4

 Спортивне життя в училищі

В комунальному закладі «Лозівський фаховий вищий коледж мистецтв» приділяється цілеспрямована увага фізичному і спортивному розвитку студентів. Заняття з фізичної культури проводяться в нещодавно відремонтованій спортивній залі коледжу, у якій наявне все необхідне для занять обладнання. Дбаючи про фізичне здоров’я студентів, коледж постійно співпрацює з міським Палацом спорту – проводяться заняття у тренажерному залі та басейні ДЮСШ, щорічні Дні здоров’я та військово-патріотичні заходи – «Козацькі розваги». У коледжі працює секція настільного тенісу.

Студенти неодноразово ставали призерами у міських спортивних змаганнях і спартакіадах: у 2005-2006 навчальному році команда юнаків посіла ІІ місце у змаганнях з легкої атлетики за програмою спартакіади м. Лозова «Спорт протягом життя» серед учнів ліцеїв та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з настільного тенісу; в 2006-2007 н. р. – ІІ місце в естафетному бігу 10 по 100 м за програмою змагань «Олімпійський День бігу» з нагоди Дня фізичної культури та спорту та 63-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників; 2006-2007 н. р. – І місце з настільного тенісу; 2008-2009 н. р. – ІІ місце серед дівчат в естафетному бігу 4 по 100 м; 2009-2010 н. р. – ІІ місце з настільного тенісу; 2010-2011 н. р. – ІІ місце з футболу; 2012-2013 н. р. – ІІІ місце серед дівчат в естафетному бігу 4 по 100 м; 2012-2013 н. р. – ІІІ місце з настільного тенісу; 2012-2013 н. р. – ІІІ місце з легкої атлетики; 2014-2015 н. р. – ІІ місце з настільного тенісу; 2015-2016 н. р. – ІІІ місце з настільного тенісу; 2016-2017 н. р. – І місце з настільного тенісу.

Заняття з фізичної культури проводить викладач Висоцька О.Л. 013
Заняття з фізичної культури проводить викладач Висоцька О.Л.
Заняття з фізичної культури проводить викладач Висоцька О.Л. Заняття з фізичної культури проводить викладач Висоцька О.Л.
Після змагання з футболу В басейні ДЮСШ
Після змагання з футболу.На фото зліва направо: П. Ткаченко, О. Мішкін, Є. Ткаченко, С. Захарченко, Б. Чуріканов, Є. Польовий, О. Ващенко, Ю. Гулій, І. Голік, Р. Мустафаєв, М. Найпак

В басейні ДЮСШ

В тренажерному залі ДЮСШ В тренажерному залі ДЮСШ
В тренажерному залі ДЮСШ В тренажерному залі ДЮСШ

 Бібліотека КЗ «ЛФВКМ» ХОР

Бібліотека почала свою роботу разом з відкриттям коледжу. Бібліотека містить у собі читацьку залу та абонемент, що об'єднані між собою. Загальна площина бібліотеки – 55 кв. м. Бібліотека оснащена комп’ютерами, які необхідні для пошуку необхідної літератури та методичного матеріалу. Фонд бібліотеки налічує 9495 примірників на паперових носіях.

Центральним завданням бібліотеки є забезпечення навчально-виховного процесу за допомогою засобів бібліотечного та інформаційно-бібліографічного обслуговування. Не менш важливим завданням є навчання студентів умінню самостійно збагачувати свої знання та ознайомлювати їх з різними джерелами інформації. Але основною метою діяльності бібліотеки є рекламування книг серед учнів, допомога кожному студентові в задоволенні власних читацьких інтересів, формування їх світогляду.

У бібліотеці Лозівського фахового вищого коледжу мистецтв регулярно проводяться різноманітні виховні заходи зі студентами, приурочені до визначних культурно-історичних подій: огляди літератури, бесіди, лекції, семінари, круглі столи тощо, ведеться волонтерська робота. На постійні основі діють тематичні виставки: «Лозова та лозівчани», «Новинки» та «Україна єдина».

Бібліотекою оформлені і поповнюються тематичні папки: «Чорнобиль», «Герої Крут», «Голодомор», «Історичні діячі», «Писанки».

Читачі забезпечені періодичними виданнями, які бібліотека отримує за рахунок бюджетних коштів. Бібліотека Лозівського вищого коледжу мистецтв створює усі необхідні умови для швидкого та якісного інформаційного забезпечення навчально-виховного процесу.

Бібліотекар Семененко Н.П. Бібліотекар Семененко Наталія Павлівна докладає чималих зусиль до того, щоб відвідування бібліотеки розвивало пізнавальні інтереси наших студентів, привчало їх користуватись довідковим апаратом, розвивало творчу думку, здібності, таланти, інтелект і сприяло успішному засвоєнню навчальних програм.

 

Бібліотека Бібліотека
В читальній залі бібліотеки ОКЗ «ЛУКіМ» Доступ до інформаційних ресурсів та мережі «Інтернет»
В читацькій залі бібліотеки КЗ «ЛФВКМ» ХОР  Доступ до інформаційних ресурсів та мережі «Інтернет»
Бібліотека

 Гуртожиток

Зміна розташування коледжу – його переїзд у споруду колишнього Лозівського колегіуму №2 – позитивно позначилась і на умовах проживання студентів. Спільними зусиллями адміністрації коледжу, викладачів, студентів та їх батьків колишні учбові приміщення було перетворено в студентський гуртожиток, який забезпечує проживання 70 студентам, було відремонтовано і обладнано затишні кімнати, актову залу, у якій проводяться виховні заходи гуртожитку, кухню, душову кімнату, умивальник тощо.

Гуртожиток КЗ «ЛФВКМ» ХОР розташований на третьому поверсі коледжу. Студентам для загального користування надаються телевізор, холодильники, а нещодавно для гуртожитку було придбано нові меблі для оздоблення жилих кімнат.

Порядок і дисципліну у гуртожитку забезпечують вихователь, староста гуртожитку, чергові, прибиральниці тощо.

На фото студенти і чергова гуртожитку Андрєєва Н.В. На фото студенти і чергова гуртожитку Андрєєва Н.В.
На фото студенти і чергова гуртожитку Андрєєва Н.В.
 
Житлові кімнати гуртожитку Житлові кімнати гуртожитку
Житлові кімнати гуртожитку
Житлові кімнати гуртожитку

 В актовій залі гуртожитку проводяться виховні заходи зі студентами: бесіди, лекції, культурно-розважальні заходи тощо. 

Також приміщення актової зали використовується як кімната самопідготовки студентів до теоретичних занять, дисциплін професійно-практичного циклу тощо.

 

В актовій залі гуртожитку В актовій залі гуртожитку
В актовій залі гуртожитку
Коридор Душова кімната
Умивальники

На фото коридор, душова кімната та умивальник гуртожитку